Recommended Posts

Vrh kocka,samo ti nije kompletan alat... :) I stopove obavezno vrati u fabricko stanje...Ako su farbani transparent bojom za stopove,imas bas skidac te boje po farbarama koji naprskas,prebrises i cao...a ako je neka jaca boja,uzmi nitro razredjivac i polako,mozda ce ti malo matirati plastika,ali i to se lako resava poliranjem...

Link to post
Share on other sites

Bio sam i u prodavnici boja i lakova, i kod farbara, svi su mi rekli da nema sanse da skinem, jedino sa smirglom moze, nikako drugacije. Danas sam uzeo gume 225/35 17 i zajebao stvar, mnogo su nize od ovih mojih, a jos stoje pozadi. :rolleyes: Prebacicu ih za par dana napred, valjda ce izgledati malo bolje. :rolleyes:

Link to post
Share on other sites

Za 215/40 R17 je visina 8.6 cm, a za 225/35 R17 je 7.9 cm ako sam lepo izracunao, razlika nije ni 1 cm u visini, a na oko je veeelika razlika. Drzacu ih par dana pozadi dok vidim da li pustaju negde i posle cu da ih prebacim napred, pa ce se valjda lepse uklopiti. :rolleyes:

Link to post
Share on other sites

Vozio sam ovu kocku jedno vece dok je bila na BG table kod decka koji je ovako sredio,on je kupio od coveka koji je uvezao, mislim da je vec predstsavljena ovde na forumu od njega licno. Ovo je najbolje ocuvana kocka u zemlji sa pravom m-tehnik opremom to mogu da potvrdim. Mnogo mi je krivo sto nisam kupio ovaj auto iako sam imao priliku. Uplasio sam se kad sam video prve slike sa vizirom i nalepnicama, bas sam se smorio, al video sam da si to poskidao tako da dobro je da je zavrsila kod nekog normalnog. Kupi original stopove samo i skini i preostale nalepnice i foliju sa zadnjih stakala, ne pripada to tom autu, to je to nemoj nista da diras drugo i da dodajes. Cuvaj je i odrzavaj jer auto je stvarno vredan svake paznje. Ako ti iskrsnu neke Alpine ili BBS to mu priusti, vozi uzivaj i neka te dugo dugo sluzi, a ako budes dolazio u BG cimni me da slikamo auto profesionalno kakao valja :) Svako dobro.

Link to post
Share on other sites

Video sam ga pre par dana u Karadjordjevoj,uzivo je jos lepsi.

bas sam je sinoc video ispred domina u knez milosevoj,prelepa je...imamo iste felne samo moje 15 ice...nek je sa srecom vozis...poz

Link to post
Share on other sites

Mozda svratim za tesnjarske tu, iz Lazarevca sam ja, nego mi ostaju VA table do registracije :rolleyes:

aha,mislio sam da si iz va...valjda se vidimo za tesnjarske...pozzz

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Ljudi uzeo sam BMW-a za delove, meni ostavljam felne i gume, stop svetla, alarm, patosnice, plin i znakove. Prebacicu na moj auto i ventilirajuce diskove, pa cu nadam se biti zadovoljniji sa kocenjem :) Ostalo je na prodaju, motor je 2000 ccm 129 kw, šestak. Limarija je losa, to sve ide za staro gvožđe. Prodajem ovu izolaciju za haubu, ima rupu na sredini i malo je iscupkana, prodajem delove motora, prodajem suncobrane sa engine chek displejom (ide samo displej bez instalacije) i retrovizorom, prodajem i sva stakla (Auto je coupe, uski stop), prodajem i volan, ima i BMW znak kao nov u sredini, nego je skinut na slici. Sedista su sa BMW presvlakama i u ok su stanju, posto su presvlake ocuvane i nisu pocepane, nisam stigao da vidim kakva su ispod. Kod vozacevog sedista ne radi mehanizam za obaranje sedišta napred, kod suvozačevog radi. Imam dve instrument table, ali obe su poluispravne. Koga nesto zanima neka pise na PM.

IMG_0105.jpg

IMG_0108.jpg

IMG_0114.jpg

IMG_0119.jpg

IMG_0122.jpg

IMG_0123.jpg

IMG_0125.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 2 months later...