Recommended Posts

svaka cast

Link to post
Share on other sites
  • Replies 285
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

I ajde sad, koja je razlika izmedju njih sem felni nalepnica i boje??? :D :lol: :lol: :lol:

Plus ovom belom viri kuka za vucu kao da je doslepan tu :lol:

Link to post
Share on other sites

Imam problema sa grejanjem,prosle zime nisam imao.. Duva mi mlako,nije to to kao sto je nekad bilo :D Cini mi se kao i da ne dize radnu temperaturu dovoljno.. Jel zna neko mozda do cega je?

Link to post
Share on other sites

Termostat 99%, ja sam moj vozio 2god sa otvorenim termostatom (za leto milina, dok svima kuvaju kola - moj ladan ko spricer ali zimi je vec jebena situacija zbog slabog grejanja).. sve u svemu nije skupo, misim da je oko 700 din protokomer za tebe :)

Link to post
Share on other sites

Termostat 99%, ja sam moj vozio 2god sa otvorenim termostatom (za leto milina, dok svima kuvaju kola - moj ladan ko spricer ali zimi je vec jebena situacija zbog slabog grejanja).. sve u svemu nije skupo, misim da je oko 700 din protokomer za tebe :)

Termostat valjda,ne protokomer? Hvala u svakom slucaju :)

Link to post
Share on other sites

Za grejanje prover ako je ozracen sistem. Ako jeste proveri slavinu ako ne pusta ili se ne cuje.

Pozdrav

Sistem je ozracen,nije do toga.. Najverovatnije je termostat,zamenicu ga za dan,dva pa javljam dal greje :P

Link to post
Share on other sites

Ljudi u poslednje vreme se pojavio cudan zvuk u motoru,jel moze neko da mi kaze sta je.. Dal su samo hidropodizaci il je i bregasta,i dal se isplati sredjivati to ili da ga vozim dok moze pa da ubacim nesto drugo?

Link to post
Share on other sites

sto se tice ovog grejanja ja sam prosle zime isto imao problem sa tim proveri takodje da li su ti creva koja idu na mali hladnjak lepo povezana , kod mene bilo naopako povezano, kad je naopako povezano onaj el.ventil nece da pusta vodu u mali hladnjak cak i kad je ispravan i kad imas termostat :)

Link to post
Share on other sites