m40 1.6 napolje i 2.5 m50 unutra


Recommended Posts

interesuje me da li odgovaraju drzaci motora od mog 1.6 za 2.5,i ako ne odgovaraju kako se upasuje motor,jel potrebno da pravim drzace il mogu da iskoristim moje ili ove od 2.5 motora...odgovara li moj hladnjak,moj menjac itd...hvala na svim odgovorima i idejama za lakse obavljen posao... :e30:

Link to post
Share on other sites

isto ti je to sve...

šraf na šraf

ahahahahahahahahahahahahahahahahaha

koji kralj samo izvadis i metnes plug & play

Link to post
Share on other sites

Realno druže,nikad ti taj motor nećeš zameniti...SAM...A ako si kojim slučajem iole ozbiljan što se tiče toga,pročešljaj malo forum,pisano je o tome 100%...

a ukratko ništa ti ne paše od tog 1.6...

imam ja si kim to da uradim,i on se razume mehanicar je al nije bmw ovac,zato pitam zbog tih "sitnica" takoreci...sta moze od delova da se iskoristi...hvala

Link to post
Share on other sites

elektro ventilator,hladnjak od e36tds-a,servo za kocnice od gti-a ako neces da prepravljas usisnu granu,nosaci motora od e36 6taka,kardan moras da pravis auspuh takodje,karter mora biti od e34 verovatno ima jos nesto

ako finansiski nisi potkovan izbegni ove prepravke u dalekom luku

ovaj je nekad bio moj pa znam kako boli

http://www.polovniautomobili.com/oglas3663018/bmw_325_320/

Link to post
Share on other sites

Realno druže,nikad ti taj motor nećeš zameniti...SAM...A ako si kojim slučajem iole ozbiljan što se tiče toga,pročešljaj malo forum,pisano je o tome 100%...

a ukratko ništa ti ne paše od tog 1.6...

pase mu rezervoar hahahaha

Link to post
Share on other sites

elektro ventilator,hladnjak od e36tds-a,servo za kocnice od gti-a ako neces da prepravljas usisnu granu,nosaci motora od e36 6taka,kardan moras da pravis auspuh takodje,karter mora biti od e34 verovatno ima jos nesto

ako finansiski nisi potkovan izbegni ove prepravke u dalekom luku

ovaj je nekad bio moj pa znam kako boli

http://www.polovniautomobili.com/oglas3663018/bmw_325_320/

onda ovako prodam moju 1.6 i uzmem 2.5...jednostavnije...i jeftinije...hvala

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Zanima me sta bih sve morao da menjam na mojoj kockici (sada je m10 motor 66kw 1800 ccm) da bih ubacio jaci motor od 2000 ccm isto iz kockice? Sta sve moram da menjam, a sta odgovara od moje kockice? I koliko bi okvirno kostao takav poduhvat, a da upisem motor u saobracajnu da sve bude regularno?

Link to post
Share on other sites