Recommended Posts

Pozdrav svima,ja sam Strahinja,iz Odzaka sam(blizu Sombora) vlasnik sam bmw 316ti 2001 god e 46,koji sam kupio pre koji mesec od klinika :P do sad sam radio mali servis,izbacio zadnji lonac zbog zvuka(kupio sam polovan remus zadnji lonac i stavio isto se cuje ko fabricki) tako da ga peglam bez lonca ilepo se cuje,menjao sijalice,stavio vufer,led trake pod auto,unutra,bice zatamnjivanje stakala sl nedelje,malo sredjivanje momackog auta,naravno bio sam i na bmw skupu ove godine,tamo sam saznao za forum,pa reko da se registujem trebacu nesto nekog da pitam sigurno,i mogu da probam da pomognem sta znam oko istog modela mog auta i sta znam kod drugih :)

Link to post
Share on other sites

pozdrav,burazeru toj bengulici trebaju samo sitnice da bi bila u fulu,sve bengule su same po sebi prelepe,te trake ispod kola nisu u fazonu BMWa,zatamnjivanje stakla,zvuk,muzika,felnice,to je sve sto ti treba ,moje misljenje,ali svako ima svoj ukus ;)

Link to post
Share on other sites

ma razumem te,jos te drzi ta neka draz,vremenom ce ti mozda dosaditi ili neces biti u tom fazonu...i meni je kao malom svasta zapalo za oko,ali vremenom je sve postalo nezanimljivo :)

nek te lepo sluzi bengula i srecno sa sredjivanjem :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...