Recommended Posts

Iako sam registrovan 2011,skoro sam poceo da budem aktivniji,u razgledanju tema,obavestenja itd.

postavicu i par pitanja da ne bude otvoren bzvz "topic"

imao sam BMW e30 320i 1987,uzani stop(dete mu) auto je bio solidan,bezobrazne felne,motor solidan,limarija losija(spolja ok,ali na par mesta od dole i iznutra rupe...e pa slupao sam ga(konj,magarac,budala) sad sam dosao do nekog kesa pa me interesuje sta bi mi preporucili,gledao sam par oglasa,ima jedan e36 320i 1991 ,ne registrovan,nema plin,solidan 1000e ,ali nesto mi ne ide lepo za tih 150 konjica i jos ASC ne moze da se ugasi(zlo nevidjeno),ali opet lepsi mi je od e30,pravi momacki,da ne kazem jebacki autic :) a naravno tu ima i e30 bengulica(interesuju me samo 2.0 motori kod e30 i 1.8 ili 2.0 kod e36) od 88 do 90tog. godista,ocuvani,bombone sa solidnom opremom(neki cak sa klimom)

sta vi braco kazete i kakvih ima da preporucite do 1100e ? :)

Link to post
Share on other sites

postujem vase misljenje,tako ce i biti,kockica ce da se trazi.Kad pogledas jeste e36,opasnija zver i to sve,ali puno ulaganja nije bas pametno za auto koji ce vredeti opet 1500 do 2000e,ja sam mislio da je cena samo zbog registracije i plina tolika,ali ima tu jos svega...

Link to post
Share on other sites

saveti,preporuke i misljenje?jos treba da ih pogledam,cujem,provozam...

http://www.mojauto.rs/polovni-automobili/1339374_BMW_320__1988_god

jos registrovan par meseci ja mislim,tipicna prica vlasnika radjene kocnice,nosac srednji kardana itd.

http://www.polovniautomobili.com/oglas3287258/bmw_320/

e ovaj se vodi na 84. ali jasno se vidi da je mladji,motronic motor,vlasnik kaze da je 90god.,samo jos ne znam zasto je na 84.tom godistu,vlasnik je na odmoru pa nisam stigao sve da ga pitam

Link to post
Share on other sites

jeste drugi nekako lepsi,uapdljiviji,ali ova dva sam izabrao jer su tu nekge konkurencija jedan drugom...3 auto sam do sad pogledao,potrosio 50e samo za gorivo dok sam ih obisao i nista nije to to kao kad uzivo pogledas,sve lepo na slikama izgledaju a ovako sacuvaj boze,sa ova dva ce mi se valjda posreciti...

Link to post
Share on other sites

odluci u kom topicu ces da postavljas pitanja, pisem i na jedan i na drugi...?-

haha,pa na jednom sam pitao za e36 i svi navijali za kockicu pa reko da pitam i jedne i druge sta misle,mozda nisu videli svi da ima i drugi topic,ne moras na oba da odgovaras :)

Link to post
Share on other sites

ne razumem sta ce ti 320? nadji 325 potrosnja ista i 40 konja vise, sada jedino ne znam kolka je razlka u osiguranju, moje misljenje a tebi predlog ;)

Link to post
Share on other sites

ne razumem sta ce ti 320? nadji 325 potrosnja ista i 40 konja vise, sada jedino ne znam kolka je razlka u osiguranju, moje misljenje a tebi predlog ;)

ma brate uzeo bih ja i 530 samo da je registracija manja,a ovako mi za 2.0 129 konja najvise odgovara,za 2.5 i 170 konja treba mi 10 hiljada vise,za mene je puno...

Link to post
Share on other sites

hahaha,brate ja sam ti posebna prica,uzeo bih ja is,ali hocu auto sa 4 vrata,a i 2.0 je sestak...pa mislim da bi ih brze 2.5 potrosio nego 2.0 :)

I give up :help:

Link to post
Share on other sites

I give up :help:

a i lepo sam stavio samo ova dva ,da ih prostudirate i date savet...nedelju dana sam ja smanjivao spisak bengula i ove dve su ostale.ima i predobrih 325,318,318is i 520,525,ali je problem registracija,cena ili 2 vrata...

Link to post
Share on other sites

a i lepo sam stavio samo ova dva ,da ih prostudirate i date savet...nedelju dana sam ja smanjivao spisak bengula i ove dve su ostale.ima i predobrih 325,318,318is i 520,525,ali je problem registracija,cena ili 2 vrata...

u redu je to, mi smo ovde zato i na forumu, da pricamo :buba: , damo savet :big_boss: , primimo kritku :bb: i da se zezamo :kiss3: , a opet na kraju ostaje na tebi sat ces i kako ces :clapping: , ako tako volis neka tako i bude :dance3:

Link to post
Share on other sites

u redu je to, mi smo ovde zato i na forumu, da pricamo :buba: , damo savet :big_boss: , primimo kritku :bb: i da se zezamo :kiss3: , a opet na kraju ostaje na tebi sat ces i kako ces :clapping: , ako tako volis neka tako i bude :dance3:

:thumbsup: naravno,svako ima svoj ukus,zato sam i pitao za savete ,da cujem jos misljenja o automobilima uopsteno(motor,pouzdanost itd.) i na kraju izaberem :e30: po mom ukusu(nekom su lepse BBS felne,nekom ove sestokrake,nekom siber,nekom ne,tu ne bih znao koga slusati).jer sam ja od prilike znao na sta idem ,4 vrata,2.0,siroki stop...e sad da ja nisam imao predstavu sta bi ,onda bi se razmisljao i izmedju 2.5 i is ,pa cak sedmica i petica... ;)

I naravno,nista bez zezanja,nije to to ako mi zavrsimo topic bez smeha i novog prijateljstva :drinks:

Link to post
Share on other sites

e nisam jos,u ponedeljak-utorak bi trebao da idem da ih pogledam,moram iskombinovati sa vlasnicima da bude isti dan,da ne idem 2 puta za BG...ako uzmem javljam :)

http://www.polovniautomobili.com/oglas3731756/bmw_525_525i/

ima 4 vrata :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...