Recommended Posts

Kupis Motip sprej 500din i lagano,jedna ruka pa sacekas,i nanosis dok ne dobijes zeljenu zatamnjenost,nikakva nauka,sprej odalji od stopa bar 20cm i tanko uspricavas,probaj na nekom starom.

Link to post
Share on other sites

Kupis Motip sprej 500din i lagano,jedna ruka pa sacekas,i nanosis dok ne dobijes zeljenu zatamnjenost,nikakva nauka,sprej odalji od stopa bar 20cm i tanko uspricavas,probaj na nekom starom.

moram probati na nekom al nemam stari stop jedino na pleksiju da ostrcam:e30:

Link to post
Share on other sites

Moj savet uzmes crveni sprej i uradis zmigavac. Mogu ti slikati kako je kod mene na sedmici ispalo. To sa crnim je ciganija

ajd slikaj da vidim i ja sam mislio crveno pa sam mislim malo crno ono da bude kao oni sto su fabricki kad bi moglo da se izvede jer je ona plastika oko tablice crna pa da bude jedna celina kao al ne ono crno seljacki, mada i crveno mi se svidja ne odudara, daj slika

Link to post
Share on other sites

Zastitio sam belo svetlo za rikverc i ove crne linije. Pa sam sve zajedno spricao u 3 tanja sloja. Nemoj da se brines sto ti je u prvom sloju zmigavac i dalje zut, sacekaj da se prosusi pa opet ponovi i pazi da se ne slije. Znaci u vise navrata po malo i nema greske

Link to post
Share on other sites

Zastitio sam belo svetlo za rikverc i ove crne linije. Pa sam sve zajedno spricao u 3 tanja sloja. Nemoj da se brines sto ti je u prvom sloju zmigavac i dalje zut, sacekaj da se prosusi pa opet ponovi i pazi da se ne slije. Znaci u vise navrata po malo i nema greske

ja idem u Loznicu neznam kad pa sam mogo navratiti i do tebe ti si u SM jel pa da mi uradis rece 20 maraka

Link to post
Share on other sites