Još jedan novajlija


Recommended Posts

Veliki pozdrav društvo,

Luka Bulatović se javlja kao novi član ove prilično velike zajednice! :)

Nadam se lepom druženju i razmeni iskustava, informacija, saveta i to...

Klice BMW virusa sam najverovatnije zapatio kao klinac, igrajuci se sa Bburago E36 M3 GTR Schnitzer Team Warsteiner-FINA modelom i gledajuci sve E30ice na ulici, a razvio se 2006 godine kada sam malo po dobijanju vozacke dozvole uspeo da maznem majci firmin e90 330i. Dalje je sledio e92 320xd u kom sam uzivao pune 3 godine i nakucao 90.000km, "malo" cackao oko ugradnje muzike i skoro zamenio automobilom za koji sam ubedjen da je neko iz BMW grupe imao mene u vidu kad su ga razvijali - M135i xDrive. (Ok, malo sam ispao kukavica pa uzeo xDrive s obzirom na cinjenicu da predjem zimi i po 15-18000km :blush: )

Medjutim da ispunim sebi zelju i manem se cackanja novog auta (sto bi doslo kao neminovnost) uzeo sam si E30 316i, 1990 godiste, kupe, naravno siroki stop u Sterlingsilber metallic boji, koji, nadam se ce postati ozbiljna masina kad s njim zavrsim. O njemu vise u posebnoj koju cu vrlo uskoro pokrenuti.

Elem, to bi bilo moje predstavljanje :)

Uskoro slike E30 ljute masine, ili bar onoga sto je ostalo od nje i opisa radova...

Veliki pozdrav jos jedared! :drinks: :bye:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...