Recommended Posts

  • Replies 116
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

zdusno sam se potrudio da ga ispoliram ljudski :D a leva strana ce biti sredjena uskoro i mene nervira al sta cu kad vecito ima nesto prece ;),i taj lip nikako da dodje na red, maglenke takodje treba da se ubace ali o tom potom :) za sad je stanje ovakvo do daljnjeg

Link to post
Share on other sites

a neke felmice, ne pominjes mi to nidje :) lip od is-a bi mu pasova top :)

felne jedne mi jesenas pobegle za malo :( mnogo mi bilo krivo a znas kako bi mu legle ,jurim ih i dalje ali sad sam malo utanjio sa kintom pa mi to nije prioritet ;) a lip od is-a bi bio keva :D,narucio sam doduse neki alarm pa kad stigne za par dana to je sledece sto cu mu ubaciti :)

Link to post
Share on other sites

samo treba pratit oglase, mogu da se uzmu felme za male pare... mene su one moje sa gumama ispale 250e

u sustini pratim kad se skupi kinta drugacije ne vredi :D kazem te jesenas sto su iskocile imao sam love ali sam bio neodlucan i prodao ih covek nije ni lud da ceka mene da se premisljam ,nego polako ;)

Link to post
Share on other sites

Jel bilo nekih problema ovde?

Zemljace kaze se felna, felga ili naplatak, nemoj felma :)

nema problema :) dodje Casper i obrise sve hahahaha :D,imam ja jedan predlog da se uvede opcija na forumu da oni koji postave temu mogu da biraju kome ce da zabrane pristup istoj na taj nacin ce se izbeci ovakve rasprave ;).

Link to post
Share on other sites

Ovo je javni forum, stoga nema potrebe da vas upozoravam da se ponasate kulturno, pisete pravilno i ostalo

Moderatori su tu da ispravljaju, brisu, i sve sto treba, tako da moraju biti prisutni i komentarisati svidelo se to vama ili ne :)

Inace, pravila foruma su vam ovde http://www.bmwclubserbia.com/forum/index.php?showtopic=5466

Pozdrav do sledeceg brisanja ili sta vec :bye:

Link to post
Share on other sites

Upravo i ja htedoh uzeti takve felne, cena je od 70-100e po oglasima. Koji et felni bi uzimao?

e ne znam koji je et bio na ovim sto su meni naletele ali je bio dubok falc :D ima tu kod mene po gradu jedan golf sa takvim felnama pa kad ga vidim bas cu da pogledam ako uopste pise na njima koji je et .

Link to post
Share on other sites

Ovo je javni forum, stoga nema potrebe da vas upozoravam da se ponasate kulturno, pisete pravilno i ostalo

Moderatori su tu da ispravljaju, brisu, i sve sto treba, tako da moraju biti prisutni i komentarisati svidelo se to vama ili ne :)

Inace, pravila foruma su vam ovde http://www.bmwclubserbia.com/forum/index.php?showtopic=5466

Pozdrav do sledeceg brisanja ili sta vec :bye:

ja se u potpunosti slazem sa tobom Casper da treba da se ponasamo kulturno ali to ovde za pojedine izgleda ne vazi ili samo zato sto imaju status moderatora ili zato sto su jednostavno prosti ,evo primera ponasanja "doticnog" i mislim da njemu treba najvise da se skrene paznja od svih clanova foruma,pronadji njegov komentar u temi pa ce ti biti jasno o cemu pricam

http://www.bmwclubserbia.com/forum/index.php?showtopic=28991&pid=265042&st=0entry265042

Link to post
Share on other sites

325 je car!

ja ne znam iz kojih pobuda bi neko nicim izazvan vredjao na jedan vrlo primitivan i vulgaran nacin ostale clanove foruma,takva osoba je daleko od "cara" ,nego da ne skrecemo temu vise ;)

Link to post
Share on other sites

da ne otvaram novu temu jendo pitanjce na brzaka :) stigo mi je alarm i treba da ubacim motorcice za bravu ali ne mogu da skinem panel vrata zbog rucice prozora ,da li ima neka fora kod skidanje one rucice ,probao sam na silu da je izvucem ali nece ni da mrdne ,ne bih da silujem vise da ne polomim nesto :blink:

Link to post
Share on other sites

palo mi na pamet da se mozda ovaj poklopcic skida kad ono imam sta i da vidim :D kako ga svaba osigurao da ne ispadne

img20140219120508254.jpg

nego ajde mi sad recite gde da vezem motoric za bravu ,da li za ovu sipkicu sto sam uokvirio crvenom ili ima neko bolje mesto

pipak.jpg

Link to post
Share on other sites

Druze,znaci tebi je bitnije da imas centralnu i alarm nego da ti auto bude prvo kompletan sa limarijom,ili zafarban koliko toliko.

Srpski sindrom desne ruke :D i potez iz lakta,dugme daljinske centrale,jos kad auto odradi Bip Bip nema sreci kraja,jos ako je puna basta kafica,kud ces vece srece!!!

Nemoj da se ljutis,ali prvo ga odradi da lici na auto,pa onda razmisljaj o tim glupostima ;)

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.