Recommended Posts

Potreban ozbiljan servis za turbine za saradnju.Zanima me kvalitetan i pošten servis ako takvih još ima.Oni za koje će se reći e taj je jaftin takvi me ne zanimaju jer ti jeftini na kraj izađu najskuplji.U Užicu ih ima nekoliko,takođe u Beogradu,Čačku.Zanima me vaše iskustvo ko je kapiten za turbine.

Link to post
Share on other sites

Nino Uzice i Krusevac su Ok. U Krusevcu ima popust za clanove kluba, sin od vlasnika servisa iz KŠ, živi kod mene u zgradi u Nišu, jer tu studira. Javi se da se dogovorimo. :vampire:

Link to post
Share on other sites

Na netu je desetine koji se reklamiraju,i kod mene majstori rade na razna mesta i imaju različita iskustva.Čisto bi voleo još sa nekim da podelim iskustva koga odabrati za saradnju.Imam nekoliko zakazanih termina kojima ne valjaju turbine i zato bi da odaberem pravi servis.

Link to post
Share on other sites

U KŠ je radilo par ljudi a foruma, nisu se žalili. Lično moj otac je radio u Užicu jer nije imao vremena da se ide za KŠ, rađen je servis na Nissan Navari, on je bio zadovoljan, daju garanciju 50.000 km ili 1 godinu.

Link to post
Share on other sites

nino ko vise sme da garantuje da remontuju kako treba svi...ko ce od njih jos da stavu garret set biksni i delova u turbo kad im strugari rade za 10-15..?

to vise nema pravila

Link to post
Share on other sites

nino ko vise sme da garantuje da remontuju kako treba svi...ko ce od njih jos da stavu garret set biksni i delova u turbo kad im strugari rade za 10-15..?

to vise nema pravila

Hvala svima na preporukama.Većina me usmerava na Užice pa reko da probam kod Dejana,utiske ću naravno podeliti.Hvala svima.

Link to post
Share on other sites