Recommended Posts

Ljudi dosao sam do nekih felni pa ne interesuje njihova vrednost(onako otprilike), cisto da ne bidem namagarcen (kao i obicno), ne znam koji je proizvodjac, u pitanju su 17-ice et13 uzeo sam samo jednu da bih slikao i stavio ovde, danas ce da mi proveri lik od koga sam uzeo da li su sve iste ali verujem da su druge 2 sa vecim et-om, znam samo da su 5x120 i da imaju centralnu za e36 i ne znam koji bmw jos ima taj promer centralne...

d2no.jpg

0xyj.JPG

m3vq.jpg

1gr6.jpg

02xx.jpg

Link to post
Share on other sites

Ovo je tocak za peticu?? Da ne bi otvara nekeu novu tenum,koliki ET i koliko J moze na E36???? Gledam posle zime ili u toku da uzmem neke 17 pa ne bih da pogresim!

Link to post
Share on other sites

Ja sam ovake felne sa gumama platio 200 eura, doduše rub je trebao da se sredjuje i manji je a gume bile onako...

Nije sto ih imam ali ova felna bas dobro stoji na e39 :rolleyes: .

Link to post
Share on other sites

Za ove ET13 mozemo da pricamo, ja sam zainteresovan. Ove druge sa fabričke sa e46, ja sam ih sa gumama dao za 220 evra. Ima ih na oglasima od 150 do 330 evra.

Link to post
Share on other sites

Ma ove druge su moje, one nisu na prodaju... :D

Ja sam postavio pitanje koliko otprilike mogu da dobijem za ove sa falcem??? Stavio saam ih na 36-icu i mnooogo viri :D

Stanje felni je odlicno sto se boje tice a sad koliko su i da li su krive to ne znam... Mada s obzirom da ima 50g olova ova jedna znaci da je ili guma bila jako losa ili je felna kriva...

Evo kako to izgleda bez gume na 36-ici...

cjla.JPG

qd1.JPG

3gd1.jpg

f3t7.jpg

Najslicnije su mi "Artec Ms 17" ovim felnama ali nije to to ima malo razlike...Slikacu veceras sa unutrasnje strane oznake pa postavljam.

Link to post
Share on other sites

http://www.bmwforums.info/bmw-wheels-forum/333-bmw-wheel-hub-diameter-sizes-hub-centre-bore-sizes-et-offset.html

Evo ti ovde malo opsirnije i preciznije napisan et i sirina centralne rupe za sva bmw-ova vozila..

S'tim da i ove granice et-a uvek mogu da se pomere, primera radi komsija je na e90 stavio 17-ice 8j sa et-om 15 a njemu kao fabricki et ide od 30 do 45...

Link to post
Share on other sites

Evo nasao sam kako izgleda 9,5j et0 pozadi i napred 8,5j et13 tako da i nije neizvodljivo... Planirao sam da farbam auto na leto a teca mi je limar pa bih mogao da radim mala prosirenja :dance3:

Jos uvek se nisam odlucio sta cu...

lf9u.jpg

sltk.jpg

Link to post
Share on other sites