Recommended Posts

Evo konačno da se pohvalim, postao sam punopravni član kluba. :)

E46 318 coupe, motor od 118ks (ne znam codename :) ), sa plinom. Oprema standardna kakva se vidja na coupe-ima, plus bela koža koja mi je baš prirasla za srce. Vizuelno bez nekih velikih promena u odnosu na fabričko stanje i planiram da takav i ostane. Imam onaj maleni spojler na gepeku koji mi se baš svidja i možda ću pojuriti neke lepe 17ice kada se malo oporavim od kupovine i to je to.

Sad je na redu mali servis i eventualno utezanje nekih nedostataka koje primetim, ali o tome na druom mestu.

jrxmnnf.jpg

Ivyre1m.jpg

SSEkE7l.jpg

zOkbiSY.jpg

SMvE2my.jpg

Link to post
Share on other sites

Au...

Boja i enterijer su vrhunski, samo jos felne ali polako kako kaes dok malo stanes na noge sa kintom!

Inace svaka cast na kupovini, u zdravlje da te sluzi, da predjes mnogo kilometara i bez da ga popravljas!

Link to post
Share on other sites

Hvala momci. Kao što rekoh, plan i jeste da mu namunjim neke dobre felne i to je to. Možda bih ga malo spustio, ali iskreno bitnije mi je da mi auto bude funkcionalan i da mogu da se vozim po našim lepim ulicama a da ne zentam baš od svake šahte, rupe, kolotraga itd... O tom po tom. Prvo su na redu servisi i felne, pa ćemo posle videti. :)

Hvala još jednom, pa se vidimo na nekom okupljanju! ;)

Link to post
Share on other sites