Recommended Posts

Zovem se Nikola,zivim u okolini Smedereva,tacnije mesto Saraorci...Veliki sam obozavalac Bmw vozila,tacnije serije e30,poznatije kao kockica :prankster2: .Posedujem model e30 323i 150hp.Uclanio sam se u forum da bih bolje upoznao svoj auto,uopste model e30,diskutovao sa poznavaocima bmw-ovih automobila,to bi ukratko bilo to...Veliki pozdrav za sve forumase,ziveli :drinks: :e30:

Link to post
Share on other sites

kao i uvek :dance3: Auto sam uzeo pre 3 meseca,hteo sam da ga prodam,da uzmem e36,ali ipak je :e30: masina...Auto me odusevljava...Slike si verovatno na oglasu video...Malopre su obrisani svi :pleasantry: ....Koliko je ti imas?kako te sluzi?

Link to post
Share on other sites

kod mene je nesto manje od dve godine. za sada sluzi dobro,obzirom da je bila haos kada sam je uzeo. posto je bebac na putu,hteo sam da je udam,da uzmem e34,ali sam odustao,za sada ostaje kod mene. zanimljivi ti farovi,jos nisam video uzivo takvu :e30:

Link to post
Share on other sites

Farovi su cetvrtasti,fabricki je izasao tako,gledao sam mu opremu na vin-u,sve se uklapa,sto je vrlo bitno...Uzivo su mnogo lepsi,samo sto se ne mogu stavitu andjeoske oci,ali jbg,smislicemo nesto drugo uskoro.. :prankster2: Primetio sam da su 323i retki kod nas,bar ja nisam vidjao...

Link to post
Share on other sites

Cini mi se da je ovo Taifun prednja maska... Po mom ukusu nije to za BMW,pogotovo ne za E30.

ja nem pojma,kazem da nisam vidjao. verovatno se moze vratiti na fabricke,bez neke prepravke. bar tih delova ima kolko hoces. al ako se vlasniku svidja ovako...

Link to post
Share on other sites

dobrodosao. Buraz je imao kocku 323 sa tim kockastim farovima. Posle par godina arcenja samo mu je 1 bryina crkla. :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...