E46 kozni enterijer


Recommended Posts

Interesuje me koliko se krece kozni ili polukozni enterijer za E46 ? Naravno da ne bude raspad nego da bude u extra stanju. Znam da kadice, grejaci i struja uticu na cenu.

Raspalite.

:rolleyes:

Link to post
Share on other sites

Imam ponudu za kadice u crvenoj kozi, mada bih najvise voleo crna, sa tapacirima ali su u od karavana. Interesuje me da li odgovaraju ta sedista i tapaciri na limuzinu, jel ugradjivao neko ?

Link to post
Share on other sites

Ako ce nekome znaciti iskustvo iz prve ruke. Dugo sam se dvoumio izmedju koznih i polukoznih sedista. Cak sam od decka iz Lazarevca porucio polukozu plaseci se kako ce se koza pokazati leti a pogotovu na niskim temperaturama. Ipak su ispala crna kozna i nakon 9 meseci koriscenja mogu samo da kazem da se nimalo nisam pokajao, naprotiv. Auto izgleda potpuno drugacije a sama voznja je daleko udobnija jer su sedista sa kadicama i moja preporuka je da trazite iskljucivo takva.Leto nisam osetio iako su me plasili da necu smeti da sednem ako kola ostavim na suncu sto nije tacno jer sam par puta namerno probao,imam doduse folije ali ne preterano zatamnjene. Jedina mana sto sedista nemaju grejace ali zimi zaista nije strasno kao sto sam ocekivao.Sedista sam uzeo u Lazarevcu decko je uzeo moja i prepakovao njegova sa engleza,plus jos neki delovi za oko 250 eura doplate.Meni su rekli da sa karavana ne odgovaraju na limuzinu zbog zadnjeg dela. Mozda nesto moze da se nabudzi ali znajuci kakav je Zeljkamp perfekcionista mislim da to nece raditi:)

Link to post
Share on other sites

koliko para su ti za karavana---....i mene interesuje

Za mene bi cena bila 150e (sedista i tapacirunzi). Enterijer je u dosta dobrom stanju jedino me plasi to za pakovanje i uklapanje. Leon rece da zadnja klupa moze da se namesti ali nije siguran za zadnje tapacirunge...

Jel moguce da niko ne zna ?! :o

Link to post
Share on other sites

ja sam par puta u ogasima gledao kad prodaju sedista iz limuzine ,onda nagoveste da mugu i u karavana,ali se nesto preuredjuje na zadnjoj klupi samo,tako da tapacirunzi mislim da pasuju normalno....

P.S.cena za sedista je super,vrede toliko sigurno .....

Link to post
Share on other sites

Tapacirunzi pasuju i oni nisu nikakav problem, to smo utvrdili.

E sada, postoje 2 problema. Prvi je to sto mora da se budzi zadnja klupa, a meni se to ne radi jer ne volim budzevine, ali necu se buniti ako moze da se nabudzi a da se ne poznaje i to sto je koza crvene boje a ja bih voleo da bude u crnoj boji.

Imam jos jednu lepu ponudu za kozu od jednog clana foruma ali je od karavana a ni ona nije u crnoj boji.

Link to post
Share on other sites

Da, ali nisu ista, bar u naslonima za ruku ako to nesto znaci. Kod mene se naslon izvlaci a kod karavana je preko celog naslona.

Ne mogu da verujem da niko nema iskustva...

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Nisam resio ali jos uvek u trazim nesto sto ce da mi istera pare iz dzepa. Voleo bih da enterijer bude crn ali ni krem varijanta bi mozda mogla da prodje. Sve zavisi od cene i stanja.

U kakvom stanju je taj enterijer i koliko para ce da bude ?

Link to post
Share on other sites

Gledaj rekao mi je 200 e, a mozda bi to bilo i malo manje, mislim da je cena povoljna u odnosu na ebay i u odnosu na ostale pradavce iz Srbije kakve su im cene preko oglasa...Ima malo tragova upotrebe na vozacevom sedistu, ostala su bas ok, ali sve u svemu obzirom da je to eneterijer iz vozila koja su stara vise od 10. godina odnos cena i kvalitet je vise nego dobar...Lik koji prodaje enterijer zove se Igor i iz Zuca je, ima dosta oglasa na polovnim automobilima i dugo vec rastura BMW-e, a sa cenama je sigurno najpovoljniji...

Link to post
Share on other sites

Ja bih svakako savetovao krem sedista, nemoj da se zaleces sa crnim. Ja imam crnu kozu, zimi nikakav problem, ali leti....

Ako nemas folije kao ja na primer...nije bas najsjanije.

Meni auto stoji na suncu, udjem unutra, klima na max, i oladi on za 2-3minuta, ali ta crna boja toliko upija sunce i pece.... pa imas recimo situaciju da u toku duze voznje, koza koja je na suncu i dalje zraci o greje jer upija sunce, kao i instrument tabla, a tebe ubi ladno u telo i po nogama, ali opet se znojis.

Koza je zakon, ako ti se svidja krem, uzimaj, pasanac mi ima krem u alfi, i mnogo manje upija toplote tokom voznje, a i dok stoji.

Polukoza...to zaboravi, ko zna koliko se likova oznojilo na njoj....tri puta se skuvas u sakou pa ga saljes na hemijsko, sta mislis koliko puta se neko oznojio na tom platnu, i koliko je puta cisceno, a i ako jeste, u kakvom je stanju to sediste posle toliko pranja.

Ako imas malu decu, i auto bez koze, e to je tek sex...

Neko ti je ovde ponudio komplet krem kozu i enterijer, pogledaj to, sta te kosta.

Link to post
Share on other sites