E46 kozni enterijer


Recommended Posts

Gledaj rekao mi je 200 e, a mozda bi to bilo i malo manje, mislim da je cena povoljna u odnosu na ebay i u odnosu na ostale pradavce iz Srbije kakve su im cene preko oglasa...Ima malo tragova upotrebe na vozacevom sedistu, ostala su bas ok, ali sve u svemu obzirom da je to eneterijer iz vozila koja su stara vise od 10. godina odnos cena i kvalitet je vise nego dobar...Lik koji prodaje enterijer zove se Igor i iz Zuca je, ima dosta oglasa na polovnim automobilima i dugo vec rastura BMW-e, a sa cenama je sigurno najpovoljniji...

Reci drugaru da posalje detaljne fotografije na moj mail ([email protected]). Nikad se ne zna...

@Tomash

Hvala za savet i komentar. Jasno je meni da je crna najgora varijanta sto se vrucine tice ali mi je auto kompletno crn i nemam nista na njemu sto je svetle boje.

P.S. Imam ponudu i za crne kadice. Razmisljam jos uvek. Mozda bih i prelomio da ih uzmem da ne idem sutra na more.

Link to post
Share on other sites

Ima kod mene sa memorijom i elektro paketom. Bež koža bez oštećenja. Kao nova

mz8qwfld.jpg

oztcbpnn.jpg

ljqu329e.jpg

x3ngozkc.jpg

jf55n8nd.jpg

l256vk33.jpg

Zadnja klupa i tapaciri su isto u odličnom stanju

Link to post
Share on other sites

Jedno pitanje, ako sedista imaju grejace a auto u koji se ubacuju ih u fabrickim nije imao. Jel moze to da se nabudzi da radi ?

Trebaju ti prekidači i instalacija i sve se povezuje. Ima ljudi sa foruma koji su to stavljali. Mislim da je Miki ugradjivao u njegov E36.

Link to post
Share on other sites

Enterijer je nazalost prodat, sad sam zvao Igora, otislo za 150 e, javljam ako ponovo bude nesto...

To je bila ok cena. Ja ne mogu da verujem da ljudi traze po 300e za osrednje ocuvana kozna sedista za e46. Pa za e90 i e36 je jeftiniji... 300e bih platio samo u besprekornom stanju.

Leone, da mi odgovara tvoja zadnja klupa dogovorili bi se za 3 minuta pa neka su i krem. Mozemo da pricamo ako te ne mrzi da probamo da upasujemo kada se vratim sa mora. Postoji mogucnost da nije velika "muka" upasovati jer se meni zadnji naslon obara i deljiv je na pola, bas kao i na karavanu.

Link to post
Share on other sites

To je bila ok cena. Ja ne mogu da verujem da ljudi traze po 300e za osrednje ocuvana kozna sedista za e46. Pa za e90 i e36 je jeftiniji... 300e bih platio samo u besprekornom stanju.

Leone, da mi odgovara tvoja zadnja klupa dogovorili bi se za 3 minuta pa neka su i krem. Mozemo da pricamo ako te ne mrzi da probamo da upasujemo kada se vratim sa mora. Postoji mogucnost da nije velika "muka" upasovati jer se meni zadnji naslon obara i deljiv je na pola, bas kao i na karavanu.

Ubudzicemo ga...

Po meni realna cena za kozni enterijer koji je u dosta dobrom stanju je 300 evra. Ja sam toliko platio polukozu za e46 kada sam njega vozio.

Link to post
Share on other sites

Gore sam napravio mali "lapsus" i u poredjenju napisao da su sedista jeftinija za e36 a mislio sam na e39.

Po meni, ako se vec daje 300e za sedista, onda ona moraju da budu kadice u perfektnom stanju, da imaju grejace i elektro paket. Za to se isplati dati te novce. :rolleyes:

Nego, Leone, cujemo se kada se vratim sa odmora.

Link to post
Share on other sites

Gore sam napravio mali "lapsus" i u poredjenju napisao da su sedista jeftinija za e36 a mislio sam na e39.

Po meni, ako se vec daje 300e za sedista, onda ona moraju da budu kadice u perfektnom stanju, da imaju grejace i elektro paket. Za to se isplati dati te novce. :rolleyes:

Nego, Leone, cujemo se kada se vratim sa odmora.

OK. Lep provod. :dance3:

Link to post
Share on other sites