Recommended Posts

ne znam jesam li pogodija grupu ali evo ovako

imam problem sa prednjim krajem koji ne lezi kako triba

bilstein b4 amortizeri i opruge koje sam kratija za krugipo nista nisu pomogle

e sad bili sta dobija kad bi stavija opruge od e34 ili nesto drugo (u biti mozda bi ga triba spustit ali kako na ovo sve?)

P.S.

zadnji su novi TRW i opruge Kayaba

Hvala

Link to post
Share on other sites

Razlicite opruge i razliciti amortizeri a samim tim i tvrdoca nije ista , napred opruge secene ...

Nije to posao na 7-mici , teska je ona za te budzeve .

Naj pozeljnije bi bilo okaciti ceo set nekog proizvodjaca i teraj .

Prekontrolisi i optiku trapa ako ti bezi levo-desno , mozda je mrvu zatvoren a zbog toga hoce da bude lak na volanu i da bezi .

Link to post
Share on other sites

Razlicite opruge i razliciti amortizeri a samim tim i tvrdoca nije ista , napred opruge secene ...

Nije to posao na 7-mici , teska je ona za te budzeve .

Naj pozeljnije bi bilo okaciti ceo set nekog proizvodjaca i teraj .

Prekontrolisi i optiku trapa ako ti bezi levo-desno , mozda je mrvu zatvoren a zbog toga hoce da bude lak na volanu i da bezi .

optika je u redu sve je u redu a dok nisam skratija oprugu malo bilo je jos gore

amorizeri su u redu

jel se moze stavit od od e34 prednje opruge i ocu li sta dobit ili da kupim sve opet novo kao i nazad opruge kayaba i amortizer trw?

Link to post
Share on other sites

Jel ti trese(ako je vise rupa) ili onako jako udari (ako je jedna) pa pobegne kad naidjes na neravnine i rupe u krivini??

Jer ako je tako srkacivanjem si smanjio jacinu opruge, tj povratnog udarca, sto dalje znaci da ti amortizer ne radi posao i ublazuje taj udarac. Znaci prednji amorti su za menjanje

Link to post
Share on other sites