Recommended Posts

Ovo je caletov 520i 24v sperovan diferencijal u odlicnom stanju.

image003xw3.jpg

image002aq4.jpg

image004ja3.jpg

i moj lepotan,takodje 520i 24v.Ima da se radi na njemu da bi se to dovelo u besprekorno stanje.U planu unutra m enterijer.

image010am5.jpg

image011rj4.jpg

image012tz3.jpg

Pozdrav,toliko za sada

Link to post
Share on other sites
ovaj bordo je lep

a beli...... ima očaj felne

hvala na komentaru drugar,ali nije mi uplanu nikakva plastika.Beli je caletov i takav ce ostati,enterijer je besprekoran unutra.Ovaj bordo je moj.Njega cu da radim,ali samo enterijer,i neke lepe felne 17" ili 18".Smorilo me,a i ne ide da uciganisem auto nekim plastikama.Tako sam radio Fiata pre

picture27we8.jpg

picture28fj2.jpg

picture20mo3.jpg

picture21tt7.jpg

Nekako sam prerastao to,dug je put da covek shvati sta hoce od auta,a ono sto ja hocu moze samo BMW da mi pruzi.

Link to post
Share on other sites

lepe ti benke samo na beloj sto kazu felne boze pomozi....a poznat mi je fijat ovaj ti se blejao kod arene ono davno kad su bili skupovi ili ne,sa fijatom???

Link to post
Share on other sites

Meni je najlepsi onaj zuti u garazi :preved:

Lepa kolekcija, narocito BMW sekcija, a felne na beloj petici su dobre po formi, samo ta zlatna malo strci; mozda da su srebrne:)

Link to post
Share on other sites
lepe ti benke samo na beloj sto kazu felne boze pomozi....a poznat mi je fijat ovaj ti se blejao kod arene ono davno kad su bili skupovi ili ne,sa fijatom???

Jesam,doalzio sam kod arene.Ali covek se zasiti svega toga,BMW je ipak BMw.

Link to post
Share on other sites

yes, to si u pravu BMW je BMW i meni se pre smucilo sve tamo na svakim kolima tonu plastike i gita sam vidjao ali dobro bilo je i lepotana tj izuzetaka!!!Prica se da ce opet biti okupljanja pod imenom "max-styling"-a,ali dobro otom potom....najbitnije da si ti pazario benku i da si se nama pridruzio...mudar izbor....xexexexexexe....

Link to post
Share on other sites

Da felne se 16" bbs,malko je prljav auto na slici,ali jbg.

Juce sam bio u Cacku neshto poslom,i vidim neki otpad BMW-a.Zaboravio sam kako se zove.Ulazim kad ono e34 sa bez enterijerom i kozom.Odusevio sam se.Otvorim vrata i smorim se,vozacevo sediste iscepano,tapacirunzi prljavi.I jbg,jel zna neko neke otpade gde bi se moglo naci tako neshto?

Link to post
Share on other sites

Ima u Mladenovcu neki Roki, vrlo je povoljan i ima gotovo sve, i novo i polovno. Taj zadnji branik je, kako ga vidis, uzet kod njega za 40e. tel. 064/33-66-770 065/33-66-770

A taj kod Cacka zove se Ostoja, bije po usima za cene, mog drugara iz Kraljeva odrao je za generalku na 524td, negde oko 2.300e. KVARAN KO SUPALJ ZUB!

A da, za branik mi je trazio 70e i to nije bio u bordo boji.

Link to post
Share on other sites