pomoc oko prenosa?


Recommended Posts

Guest ljubitelj bmw

e ovako naime pre nekih dve,tri godine kao maloletno lice kupio sam kockicu od vlasnika e sad posto nisam mogao da uradim prenos ostavio sam to u dogovoru sa njim da uradim kad napunim 18 godina a u medjuvremenu da ga sredjujem . problem je nastao posto sam ja izgubio njegov broj a covek je na fiktivnoj adresi i sad nzm kako da ga nadjem i da uradim prenos . pitanje je kako to sad izvesti ? :D da li je neko imao slicna iskustva? i imali neko predlog neki ili kako to ide sta se radi posto ja nzm nista oko toga hvala unapred

Link to post
Share on other sites

jel imas ti ovlascenje da gde pise da mozes da ga prebacis na sebe ? i sve ostalo, ako imas odes tamo gde se vodi auto na koju opstinu platis porez i zavrsio si ne treba ti onda vlasnik. E sad sto se tice kuporpodajnog ugovora za to nisam siguran da li ti je on neophodan.

Link to post
Share on other sites
Guest ljubitelj bmw

jel imas ti ovlascenje da gde pise da mozes da ga prebacis na sebe ? i sve ostalo, ako imas odes tamo gde se vodi auto na koju opstinu platis porez i zavrsio si ne treba ti onda vlasnik. E sad sto se tice kuporpodajnog ugovora za to nisam siguran da li ti je on neophodan.

pa nisam mogao ovlascenje da uradim nisam bio punoletan

Link to post
Share on other sites

Šta imaš sve od podataka?

Nemaš ni telefon, ni ništa?

Inače, možda zvuči glupo ali probaj, potraži ga na facebook-u, ljudi su se tako dosta pronalazili... Pogotovo ako je mlađi tip. Dalje guglaj ime prezime, ako znaš gde je radio i šta traži ga tako..

A ako ima fiktivnu znači da ne može da vadi dokumenta, možda juri zastaru za prekršaje, tako da će možda da se prijavi kad to prođe :)

Link to post
Share on other sites