generalka za 318tds '99. godiste


Recommended Posts

Polako bre ljudi... Najlakse je pisati takve postove ali sta ako coveku treba auto a nije pri parama???

Pa vidi brate. Ako kupujes bmw moras biti svestan da je njegovo odrzavanje skupo. Ako nemas kinte da to ispratis, onda ga nemoj ni kupovati vec uzmi nekog juga, opela golfa, itd.

A ovo bmw 99 za audi 92, pa i taj bmw takav kakav jeste vredi toliko da kada ga prodas, mozes kupiti tog audija i jos ti ostaje para.

Prema tome, primedbe su na mestu.

Link to post
Share on other sites

Dobro ajde svi ste pametni... Sta ako coveku bas treba auto hitno za posao a nema para da iste sekunde pljune 2000+ evra???? Lako je biti pametan kada su tudje pare u pitanju ali nisu svi uvek u povoljnoj situaciji.

Link to post
Share on other sites

Ne pametni, nego prepametni :prankster2:

Vidis Grujo, ako covek ima kinte da da recimo 1600e za generalku, u tom slucaju za te pare moze kupiti yuga i zavrsiti svoj posao ako je bas toliko hitan. Posle svega toga ga moze vrlo lako prodati i povratiti svoj novac.

Nego da se ja tebi javim da cim budes hteo da prodas svoj auto, a pritom ti se zuri, javi mi i kupujem odmah, naravno da mi ga das ispod cene jedno 1000-2000e. Mislim posto podrzavas takav potez.

p.s. moj komentar za Lazu i komentar 528i je samo slikovito receno, sa smislom koliko je to neisplativo.

Link to post
Share on other sites

I onda ima krs juga i Bmw bez motora... Ne vredi da se dalje raspravljamo, uostalom ni ne poznajemo coveka. Sigurno ima svoje razloge zasto je to uiradio. Ako je on zadovoljan zamenom ja sam jos vise...

P.S. Kada bi ti ja moj auto prodavao 2000e ispod cene ja bi morao tebi da doplatim :prankster2:

Link to post
Share on other sites

Mozda sam bio malo grub ovim prepametni, ali samo sam hteo da odgovorim, jer sam tvoje izlaganje shvatio kao malo uvredljivo, zbog onog, svi ste pametni.

Ma jbs to, zaboravljeno, bitno da se druzimo.

Nego ovo za tvoj auto i doplatu, jbt mislim da bi to bio posao decenije, ma za ginisa.

Salim se naravno, nema ljutnje

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.