Provera vozila


Recommended Posts

Interesuje me ima li neki sajt gde bi se moglo proveriti da li je vozilo bilo na listi ukradenih vozila ili nesto poput toga, palo mi na pamet posto moje obe kocke su iz Hr. Jedna zagreb a druga beli manastir,ziveo sam u belom m. :lol: pa znam kako je to islo pa me zivo interesuje moze li se sta saznati po tom pitanju.

Link to post
Share on other sites

Baranjac meni su jednu oduzeli 5-cu u Bosni pre 10 godina,isto je bila na BM nekada registrovana,i ja sam živeo u Belom :D

Koje si godiste mozda smo i zajedno u skolu isli?

Link to post
Share on other sites

ne cackaj mecku!

Aj sad...kakav ti je ovo kretenski komentar....tebi kad bi neko sutra prodao vozilo koje je kradeno pre 15god,sta bi ti radio.....jel bi rekao "u redu je nisi ni ti znao oprastam ti" ili bi rekao "VRACAJ PARE NE INTERESUJE ME"

Ja sam skoro sva moja vozila proverio sto i svima savetujem bolje da ga oduzmu sad nego kad ukrkam gomilu kesa u njih.....kad bi bilo nekog reda da se u ovoj drzavi pokupe sva kradena i kucana vozila bilo bi 40% vozila na ulicama manje...

Link to post
Share on other sites

Aj sad...kakav ti je ovo kretenski komentar....tebi kad bi neko sutra prodao vozilo koje je kradeno pre 15god,sta bi ti radio.....jel bi rekao "u redu je nisi ni ti znao oprastam ti" ili bi rekao "VRACAJ PARE NE INTERESUJE ME"

Ja sam skoro sva moja vozila proverio sto i svima savetujem bolje da ga oduzmu sad nego kad ukrkam gomilu kesa u njih.....kad bi bilo nekog reda da se u ovoj drzavi pokupe sva kradena i kucana vozila bilo bi 40% vozila na ulicama manje...

Seljo nemoj te vi Sabcani o postenju,onda vas grad ne bi trebalo da postoji na mapi!

Link to post
Share on other sites

odes u osiguranje ... oni imaju bazu podataka za automobile ...

u delta generali ti kazu cak i koliko je vlasnika imao , udesi , steta , krivica .... itd

a narocito one udese, stete I vlasnike dok je taj auto prolazio kroz razne sao I pao krajine.

Link to post
Share on other sites

Aj sad...kakav ti je ovo kretenski komentar....tebi kad bi neko sutra prodao vozilo koje je kradeno pre 15god,sta bi ti radio.....jel bi rekao "u redu je nisi ni ti znao oprastam ti" ili bi rekao "VRACAJ PARE NE INTERESUJE ME"

Ja sam skoro sva moja vozila proverio sto i svima savetujem bolje da ga oduzmu sad nego kad ukrkam gomilu kesa u njih.....kad bi bilo nekog reda da se u ovoj drzavi pokupe sva kradena i kucana vozila bilo bi 40% vozila na ulicama manje...

Kako si proverio?

Link to post
Share on other sites

Podnosi se zahtev i obezbedjuje dostupnost vozila ukoliko se pomenuto vozilo potrazuje....oni koji nisu imali srece i vozilo im se potrazuje moraju ga predati ali u dogovoru sa osiguravajucom kucom koja ga je isplatila mogu ga isplatiti i ponovo ga preuzeti.....za starija vozila to je mala nahnada....u Beogradu se vozi range rover evok i mercedes s500 koje je drugar iz komsiluka otkupio i isplatio te su skinuta sa poternice...

Link to post
Share on other sites

A pre svega sam okacio svoja vozila na M regisry i od 5 vozila 4prva vlasnika su me kontaktirala da se raspitaju za stanje vozila...

Link to post
Share on other sites

Podnosi se zahtev i obezbedjuje dostupnost vozila ukoliko se pomenuto vozilo potrazuje....oni koji nisu imali srece i vozilo im se potrazuje moraju ga predati ali u dogovoru sa osiguravajucom kucom koja ga je isplatila mogu ga isplatiti i ponovo ga preuzeti.....za starija vozila to je mala nahnada....u Beogradu se vozi range rover evok i mercedes s500 koje je drugar iz komsiluka otkupio i isplatio te su skinuta sa poternice...

Ček ček, par stvari mi nije jasno.

Prvo, taj zahtev može da podnese samo vlasnik jel tako? Znači toga nema pre kupovine ako vlasnik ne pristane ako je tako?

Drugo, auto može biti nelegalan na više načina, kraden napolju, brljani brojevi (prekucavan, sečen) i muljanje oko uvoza.

Interpolova poternice može da se proveri, kao i sami brojevi, ali mnoga kola su oduzimana zbog brljanja na carini, a ja zaista ne znam kako bi se to proverilo... Jedino, ako ti carinski prekršaji zastarevaju posle nekog vremena pa postane nebitno.

Link to post
Share on other sites

Provera regularnosti odnosno postoji li interpolova poternica za autom iz inostranstva...Nisu u stanju proveravati kucanje i brljanje carinskih papira....samo ino regularnost...

Link to post
Share on other sites

A pre svega sam okacio svoja vozila na M regisry i od 5 vozila 4prva vlasnika su me kontaktirala da se raspitaju za stanje vozila...

A peti te nije kontaktirao jer zna stanje :lol:

Link to post
Share on other sites

U jebote na tebe sam zaboravio....pardon dva vlasnika me nisu kontaktirala.....

Link to post
Share on other sites