Recommended Posts

Sticajem okolnosti kupio sam najocuvaniju kockicu 88 godiste koju su videli majstori u BMW servisu

E, pa, evo ispravljam gresku i izvinjavam se.

Zovem se Milan, 1982. godiste, iz Novog Knezevca, srednja skola-Kikinda, fakultet-Novi Sad, trenutno zaposlen i stacioniran u-Somboru.

Kupio sam auto od prijatelja (koji uzgred ima jos troje kola), tj. auto je bio njegovog oca, koji je bio penzioner, imao je juga i ovog BMW-a, koji je stajao u garazi, nikad teran po kisi i snegu, nikad zapaljena cigareta u njemu, nikad teran po lokalu... Deda je preminuo, i ostade drugaru 5 kola ukupno, sto njegovih sto ocevih, javio mom matorom, mi otisli da vidimo i kupili. Drugarov otac je auto kupio nov u Mariboru, dakle ja sam drugi vlasnik.

Ne znam koji motor ima, ne razumem se bas u automobile, nisam bas ni jako veliki fan BMW-a, samo posedujem ovaj auto sa kojim ne znam sta da radim, a i zao mi ga je, jer cu ga unistiti, nemam garazu, prelazim oko 20000 godisnje i zeleo bih da ga udomim u dobru kucu, ako nekom treba da ga sacuva ili...nemam pojma.

Pozdrav svima!

Stavio sam link do drugog topica gde je su njegove slike.

http://www.bmwclubserbia.com/forum/index.php?showtopic=2928

Link to post
Share on other sites

dobrodosao, prvo se fino predstavi kao sto ti je objasnio BMW E36 POWER pa onda mozes da nastavis sa pisanjem po forumu.... dakle ime, lokacija i god.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.