shta mislite?


Recommended Posts

Kako to ide???

Ja sam se vozio u kollima od drugara, Saab 2.0T nasviran na 400+ ks! Ide kao nevreme! Znaci ja sam bio odusevljen!

Link to post
Share on other sites

Ja sam na poslu a odavde mi server zabranjuje da gledam snimke! Pogledacu kada dodjem kuci!

Inace nisi bas toliko u pravu! Taj sab je bio prvi na Batajnici 402m!

Ne kazem da ce Corsa ici bolje, ipak je evidentna razlika u tezini, ali ovaj saab ide kao...

Link to post
Share on other sites

...pa nisi demantovo !!!! kako prvi u kojoj klasi 16s ????

...jel znas ti kako idu klase ?

prvo kazes da verujes kliniku a nisi video nikakvu potvrdu procenjene snage, a posle kazes da ti nista ne verujes dok ne vidis !!! ...smesno ! ili mozda neko ulizivanje za eventualnu korist kasnije ?!

...a sto se tice korse ona se pre par dana dokazala sa najbrzim kolima za drag u gradu, a taj sab sto pravi baloncice u klipu retko kad izlazi na ulicu a pogotovo na drag !

Link to post
Share on other sites

Sad si bezobrazan i ne znam zasto! Koj vam je bre qrac?

Zasto se stalno svadjate?

Lik je bio prvi na Batajnici!

Ne znam kako idu klase, a ti ako znas trebao bi i da znas u kojoj je kategoriji!

Sve sam ti rekao! 2.0T Saab znaci limuzina sa 4 vrata 2.ooo kubika, 400 ks!

Inace pise mu na kolima "saaboter" i lik se zove Igor!

Inace rekao sam da svima verujem ali da moraju kad tad da to i pokazu!

Takvi kao ti su najgori! Svi drugi su losi a ti sve najbolje znas!

Svakome treba dati podrske i ako neko kaze da ce da izvuce 450 ks iz 5.0 motora ja ga podrzavam jer volim kada ljudi uspeju ili pokusaju barem da urade nesto sto drugi, poput tebe nece ni da podrze a kamo li poveruju!

Ja mislim da nema razloga da se svadjamo, jer ovo nije mesto za to! OK?

Link to post
Share on other sites
...pa nisi demantovo !!!! kako prvi u kojoj klasi 16s ????

...jel znas ti kako idu klase ?

prvo kazes da verujes kliniku a nisi video nikakvu potvrdu procenjene snage, a posle kazes da ti nista ne verujes dok ne vidis !!! ...smesno ! ili mozda neko ulizivanje za eventualnu korist kasnije ?!

...a sto se tice korse ona se pre par dana dokazala sa najbrzim kolima za drag u gradu, a taj sab sto pravi baloncice u klipu retko kad izlazi na ulicu a pogotovo na drag !

Auu Misko M jbt, zbog ovakvog necega sam ja dobio ban :pilot:

A ovaj, ti Vlado88, ja imam bmw M5 i nagurao sam ga na 998 konjica, samo mi pravi problem to sto nikako da dodam jos 2 pa da zaokruzim. Ti mi verujes naravno, a videces ga svojim ocima mozda jednom ako se sretnemo, jedino ako ga ne prodam u medjuvremenu ;)

I sta sad, ili lock ili da se zezamo malo :pilot:

Link to post
Share on other sites

...ajd ispocetka: kako se zove i preziva taj sto tvrdis da je pobedio na dragu i koje godine u kojoj klasi ???

...prosle godine nije bilo ni jednog Igora na postolju !!! ni prvog a ni drugog dana...

...nemoj samo opet da kazes da si i to cuo ? ja bio i gledao ne znam za tebe !

Link to post
Share on other sites
2u4pvecna8.gif ...daj drzite se tematike bas je bilo zanimljivo razglabanje u pocetku ..a ebite se sa igorom korsama i sabovima na PM
Link to post
Share on other sites

E bas ste ga zadrvili poceli smo o necemu lepom a vi o sabovima i corsama izadjite na youtube i kucajte M5 1400 ks i gledajta sta ima na dragu jer ovi nasi nista lepo ne ostvaruju i daj da se vratimo temi.

750 je savrsen automobil a M5 je savrsen trkac i zna se 750 tera preko milionceta a M5 kako koji ali bez intervencije retko koji predje 300000 km i to je to.

Ako volis da divljas kupis M5 i kraj.

Ako volis sve onda 750 i kraj.

Link to post
Share on other sites

decko se zove igor franicevic i prosle godine je na bataji imao peh sa crevom ,mislim da je vozio drugi dan bataje ali ne znam sta je uradio nekad je bio moj dobar drug ..... kanarinac je extra sa njim

Link to post
Share on other sites

...nista nije uradio, ko sto rekoh nema igora na postolju ni prvi ni drugi dan !!!

...znam o kome je rec ali me nervira sto se stalno neko kiti tudjim perjem, kao moj drug ovo, ono, najbrzi, nanjaci a kad ga pitas sta je to ovo ono, nema pojma kao cuo sam.....

...ko u obdanistu bre !!!!

Link to post
Share on other sites

Tek sad vidoh ovu temu,m5 e34 je brzi sigurno od 750i i 850i.A oni sto pricaju da m70 moze da se stavi na 450 konja i da ostane atmosferac mogu tu pricu da okace macku o rep.Koenig je radio biturbo za m70 i s70 i rezultat je bio 449 odnosno 510 hp.

Link to post
Share on other sites