BMW 320ci e46 Clubsport


Recommended Posts

već sam negde pisao nešto o autu, čini mi se u temi za predstavljanje ali sad to ne mogu da nađem...

pre njega sam imao 320d isto e46, a ovaj je kod mene već nekih godinu dana...

motor m54b22, verzija clubsport, kad sam ga uzeo bio je manje više u fabričkom stanju osim cd playera.

čačkao sam razne stvarčice pa ću pokušati da nabrojim šta sve tačno :)

unutra: presvučen volan kod Sove u Beogradu, papučice zamenjene, vraćen fabrički plejer, led osvetljenje...

spolja: zatamnjena stakla, fabrički lonci skinuti i kod Pirketa stavljen samo zadnji protočni, PiperCross filter za vazduh, angels eyes prstenovi, migavci crni prednji i sa strane, napred stavljeni diskovi i kočiona kljesšta od 330, stavljene gevinde Supersport Blackevolution + sa štelovanjem rebound-a, felne BBS RC 090 i distanceri napred od 5mm jer mi je srce kačilo o klješta...

još dosta toga je u planu, za sad ovoliko, izvolite slike pa uživajte :)

img0403bi.jpg

img0401.JPG

img0404dv.jpg

img0389xr.jpg

img0410ww.jpg

img0461qr.jpg

img0547ok.jpg

dsc0014tonemapped.jpg

dsc0051tonemapped.jpg

dsc0080tonemapped.jpg

dsc0121tonemapped.jpg

e79z.jpg

07vb.jpg

nods.jpg

t14j.jpg

d0i7.jpg

teyp.jpg

8jju.jpg

pozdrav! :)

Link to post
Share on other sites

Svaka čast, auto stvarno odlično izgleda :thumbsup: btw sad si me bacio u razmišljanje da i ja presvučem volan i menjač jer vidim da ti je stvarno dobro odrađeno.. :)

Koliko te je to izašlo ako nije tajna? može i na pm

Link to post
Share on other sites

Svaka čast, auto stvarno odlično izgleda :thumbsup: btw sad si me bacio u razmišljanje da i ja presvučem volan i menjač jer vidim da ti je stvarno dobro odrađeno.. :)

Koliko te je to izašlo ako nije tajna? može i na pm

a zasto bi to trebalo da bude tajna? neka napise covek ako hoce da bi i ostali znali okvirno cene ako hoce da presvlace

Link to post
Share on other sites

Svaka čast, auto stvarno odlično izgleda :thumbsup: btw sad si me bacio u razmišljanje da i ja presvučem volan i menjač jer vidim da ti je stvarno dobro odrađeno.. :)

Koliko te je to izašlo ako nije tajna? može i na pm

samo sam volan presvlačio, ne mogu tačno da se setim ali mislim da je bilo 90e

Link to post
Share on other sites

:thumbsup: odlično izgleda, video sam još jedan njihov rad- volan AR GTV.. isto kombinacija sa perforiranom kožom, definitivno nešto za razmisliti jer se kod mene već dosta ishabao gornji deo pod uticajem sunca :/

Link to post
Share on other sites