Recommended Posts

ja sam bas hteo da bude *poboden* ... lepota je u oku posmatraca,kazu.

lepo to izgleda uzivo... niko nije ravnodusan,veruj :rolleyes:

ma ok ako si tako hteo da izgleda ;) ja sam mislio da si ga iz nekih drugih razloga tako ostavio i slazem se sa tobom o ukusima :)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Korozija sanirana?

nije mesto da reklamiram coveka koji je odradio kompletan auto... ali stvarno sam prezadovoljan! limarijski je trenutno FABRIKA

trenutno sredjujem 1800 a uskoro ce i e9-ka na podmladjivanje... bice fotografija

Link to post
Share on other sites

nadam se da se *vrh* foruma nece ljutiti sto inf. ovog tipa objavljujem u ovoj rubrici...

BMW E90 325D 2006.god sa slike ... prodaja!!! ili zamena za nesto starije od navedenih modela koje trazim... moja doplata moguca za M serije navedenih modela.

1800,1802,1602,2000,2002,e30,e28,e21... ne ispod 1800ccm,nikako dizel!!!

Oprema, cena? zamena za 116i?

Link to post
Share on other sites

Druze jel ova crvena kockica bila pre par meseci u oglasima po ceni od oko 3800, mislim da je bila samo jedan dan i da je nestala? :)

bila i nestala kod mene u garazu :-) kupio kod coveka u BG... decko koji upravo prodaje jako dobar e36 M3 isto na oglasima

Link to post
Share on other sites

Vi gore na severu, vozite samo na zimskim gumama???

ja sam na krajnjem jugu... Kristiansand's

kod nas nije kao na severu... imam 3,4-6 meseca voznje na letnjim pneumaticima,zimi skoro pa i ne vozim auto.

p.s nije ovde hladno bas kao sto se prica :-)

Link to post
Share on other sites

Vi gore na severu, vozite samo na zimskim gumama???

oprema je apsolutno kompletna,xenon dynamic,m-sportfahrwerk komplet ovjes,pdc,dvd-navi...

p80x.jpg

vgq09.jpg

ria0.jpg

kyimf.jpg

0i35.jpg

cimni na 0645525354,u SRB. sam do 14.06.

Link to post
Share on other sites

bila i nestala kod mene u garazu :-) kupio kod coveka u BG... decko koji upravo prodaje jako dobar e36 M3 isto na oglasima

Svaka ti cast, skoro nisam video lepsu kockicu, ovo je savrsenstvo :)

Link to post
Share on other sites

mogu ti proveriti pa javiti... veruj da nemam pojma,auto sam radio u kompletu u Backoj Palanci,prenecu ti inf. cim se cujem sa majstorom.

A ako mislis koja je fabricka originalna *nemam pojma* ... trenutno je na kocki nesto novo,nije fabrika,majstor se malo igrao :-)

Link to post
Share on other sites

mogu ti proveriti pa javiti... veruj da nemam pojma,auto sam radio u kompletu u Backoj Palanci,prenecu ti inf. cim se cujem sa majstorom.

A ako mislis koja je fabricka originalna *nemam pojma* ... trenutno je na kocki nesto novo,nije fabrika,majstor se malo igrao :-)

Original mislim da se zove diamant rot ili briliant rot, nisam siguran...

Link to post
Share on other sites

a evo i par slicica od bmw 1800 ... 1971.god. ENTERIJER odradjen... uskoro intervencije na fasadi :pleasantry:

bice propraceno slicicama

23iob.jpg

csn39.jpg

tiiu.jpg

cxiy.jpg

yvn8.jpg

jh9an.jpg

58en.jpg

nywm7.jpg

4dkd.jpg

vmk9.jpg

qo79.jpg

ref8.jpg

3lf3q.jpg

d5ko.jpg

Link to post
Share on other sites