Recommended Posts

procitah sve teme na formu o spustanju kocke i sportskim oprugama ali interesantno da se nigde ne spominje ono sto mene zanima, da li se radi reglaza prednjeg trapa posle spustanja ? :)

Link to post
Share on other sites

procitah sve teme na formu o spustanju kocke i sportskim oprugama ali interesantno da se nigde ne spominje ono sto mene zanima, da li se radi reglaza prednjeg trapa posle spustanja ? :)

reglazu radis posle bilo kakvog remonta na trapu.

Link to post
Share on other sites

E da merio sam ih santimetrom duge su malo manje od 28 cm mozda vam i to pomogne u resavanju enigme koliko spustaju ;) i izvinite na ovoliko pitanja saljem sa moba pa mi malo nezgodno da stavim sve u jedan post

Link to post
Share on other sites

e tako baci mi covek kosku pa ga nema da odgovori :D

Taman se nameracio da ih uzmen :lol

Kako si stupio u kontakt sa likom a da nisi :rtfm:

Link to post
Share on other sites

Taman se nameracio da ih uzmen :lol

Kako si stupio u kontakt sa likom a da nisi :rtfm:

ma naso ga u oglasima :D pa reko aj da uzmem kad su vec bile povoljne ;) za manje od toga sigurno nema da se nadju :)

Link to post
Share on other sites

ma naso ga u oglasima :D pa reko aj da uzmem kad su vec bile povoljne ;) za manje od toga sigurno nema da se nadju :)

[/quote

Bile i na limundu, razmisljao da li da uzmem te ili plave h&r i na kraju ni jednih. Cena plavih bila 20e ali lik je banovan

Link to post
Share on other sites

pa i ja ih video prvo na limundo pa ih posle naso u oglasima i kazem ko da ceka aukciju :D a za amorte ako budu trebali sportski otom potom ;) a ako hoces kontaktiraj ivana vukica ovde sa foruma ima on neke opruge nadam se da necce da se ljuti sto sam ga spomenuo ;)

Link to post
Share on other sites

Opruge se ne kupuju bez probe...

cak i da nisu odgovarajuce uvek moze da se menja za nesto drugo ;) mada mislim da ce to sve biti u fulu kad dodje vreme da se stavi na auto :) sad me samo koci to sto nemam alat za skidanje opruga cisto da ih probam da vidim kako bi to izgledalo ,nego polako ne zurim nigde :D .

Link to post
Share on other sites

Ja platio celih 1000 dindzi dva sranja za skidanje opruga,nije nesto ekstra kvalitet ali radi posao

ako se ne snadjem i meni ne gine kupovina :D

Link to post
Share on other sites