Recommended Posts

Trenutno je auto spusten mnogo, znaci napred ubi boze. Zadnji amorti su prolupali pucaju na sve strane.. Kupio sve 4 solje amortizera lemforder pa me interesuje da uzmem i ostalo novo a da ne budu milioni u pitanju. Znaci iz vasih iskustava me zanima konkretno koji bi lepo legli na e46 kupea, koni bilsein, eibah itd, i koliko para moze da me kosta svo to zadovoljstvo ? vidim mnogi se pale na te gewinde, ja se u to slabo razumem pa ako moze pomoc ! Hvala

Link to post
Share on other sites

Kostaju coiloveri,a samo amorti mogu da se nadju po donekle povoljnoj ceni...ali opet,trebaju ti i opruge... Uzmi neke ebay coilovere/gewinde i neces pogresiti,pogotovo ako kazes da se ne razumes.... :-) verujem da na stazu neces(kao da imamo koju u zemlji) za pozeraj su odlicni,tako kazu ;-)

Link to post
Share on other sites

vidi ne postoji servis koji nije imao problem sa dizanjem moga auta pa i Batina dizalica koja dize od patosa me zajebava :) znaci predjem preko nje auto ko da se nasukao, to mi je malo dopizdilo, amortizeri ko zna kada su mu menjani, poceli su da pucaju, gasni su, tj odzvanjaju ako tako mogu da se izrazim, hocu da bude stabilan na putu, stegnut ko pracka bez da mi nesto zvezka lupne itd. pogledacu malo po internetu kako izgledaju te gewinde, drgar je uzeo za seata eibah, prelepo izgleda auto

Link to post
Share on other sites

http://www.navidiku.rs/firme/auto-delovi-beograd/prodaja-amortizera-beograd-srbija

Pozovi,pitaj sta imaju od Koni amortizera za e46 na snizenju... Ja sam prosle godine uzeo Koni sport(zute stelujuce) prednje za e36 na snizenju od cak 60%,6000 je bio jedan...smesna cena!

Link to post
Share on other sites

To te kosta jos 60-70eur do Begrada ali je sve novo i ja sam prilicno zadovoljan kako je auto udoban, a da lezi vrhunski. e46 V8 ih vozi skoro 2god, e46 coupe 2.5 od drugara vec 6 meseci... ni jedna jednina zamerka na postoji, osim da su jeftini :D

Zainteresovan sam za te tvoje kad ih skines :)

Link to post
Share on other sites