skup bmw kluba srbije


Recommended Posts

Slazem se sa ///Misic-em u potpunosti u vezi moguceg programa skupa,..mislim da je decko rekao gomilu stvari koje bi nam kao klubu jako dobro dosle,...i verujem desetostruko vratile!!.. to je naravno moje misljenje.. a sto se lokacije tice.....Ada huja......... Mada ne bi bilo lose da bacimo i neko glasanje........

Link to post
Share on other sites

mozda postoji resenje i za driftere i za upoznavaoce sa bmw-om... a to je da iskoristimo King Of Europe... predlog: prvi dan drifta, da mi iz severne Srbije i okoline se skupimo npr u Bg-u i polako u koloni se uputimo ka Kragujevcu, da tamo stignemo tipa oko 2, 3, gde cemo da se nadjemo sa ostatkom iz bmw kluba... i tokom tog dana ce ljudi imati priliku da vide moc bmw-a na driftu, i kako jede asfalt, a kad polako padne noc i drift se zavrsi da naselimo neki OGROOOOMAN parking ili livadu ili jedno i drugo, he he, da napravimo neko extra druzenje, bleju, zurku, i da priblizimo ljude ka bmw-u, uz pomoc nasih ljubimaca!!! a ja sam za da damo po nesto mao kesa i napravimo neki promotivni materijal za klub, tipa savko po 200, 300, 500 din da uradimo neke gotivne nalepnice, kalendare, bla bla, masta moze svasta ;-))???????

Link to post
Share on other sites

Ljudi ja jedva cekam da dodjem. Ajde ako stignete banite 6og jula, da vas sto vise vidim licno :dance2: :dance2: :dance2:

Link to post
Share on other sites
Pa kakav bi ti skup bio bez drifta?

Ako nije Ada Huja u pitanju gde je staza izdvojena od parkinga za kola onda to bi bilo sasvim normalno od strane organizatora, prvenstveno smisljeno radi bezbednosti ostalih !

Stvarno ne bih da kacim clipove sa takvim ispadima i da kvarim temu ali to je ono prvo na sta treba da se misli, zlo nikad ne spava....

A sto se tice organizacije prvo treba naci par ozbiljnih sponzora koji ce da plate pravu reklamu da se to procuje kako dolikuje bez toga nista, ne prate svi BMW vlasnici forume !

Link to post
Share on other sites

drift ce biti na skupu , to je sigurno , .....

sto se tice drift kinga .... nije los predlog , trebalo bi se skupiti i sve to ... ali postoji tema o tome ... pa cemo tamo da se dogovorimo

Link to post
Share on other sites