Recommended Posts

i ja iskren da budem ...nisam ruzniji auto video u zivotu a ujedno ne mogu da pohvalim ni trud posto nema ni trunke stila .sorry

Link to post
Share on other sites

Druze mi ovde uglavnom volimo samo BMW a ne Matrix styling ili ne znam ni ja koje vec spojlere... da si stavio sve fabricke spoilere od M3 ili nesto slicno, dobio bi najvece pohvale, ovako...

Ali ko voli takvu vrstu sredjivanja kola njemu bi se sigurno svidelo...

Pozdrav

Link to post
Share on other sites

Jaoooo .... jel ovo neki Cigan tuning ili šta , nemoj se ljutiti ali žešće smeće nisam vidio , auto izgleda neukusno i odvratno . Žali bože para što si u njega utukao , samo neznam di si našao ove felge , to su inače najjebenije felge za E36 ali šteta jel na ovom autu izgledaju katastrofa ( u cjelokupnoj priči ) .

Ali o ukusima se ne raspravlja , ako si ti sretan sa svojim autom svaka čast , uživaj u njemu u svakom trenutku

Link to post
Share on other sites

Ne mogu da verujem sta sve pisete coveku za kola!

Jel se seca neko one stare izreke, " o ukusima ne vredi raspravljati"?

Iskenjaste se coveku na auto...

Link to post
Share on other sites

mislim da je za pohvalu shto nije mjeshao stilove - nije fora da ako se nekom ne svidja stil da sad svashta istresate!

Njemu se takav stil svidja i u tome je uspio!

Moj komentar - felne nisu za takav stil - to su felne za neki "stock M3 style" (odakle ti M3 US felne? jesu li replika?)

- branik predubok- sad ne mozesh da ga spustish onoliko kolko bi trebalo

- nabavi neke hrom felne "oshtrih linija" ako ocesh da idesh ovim stilom!

( http://www.zcentre.co.uk/shop/images/Traff..._DTM_chrome.jpg )

Link to post
Share on other sites
Ne mogu da verujem sta sve pisete coveku za kola!

Jel se seca neko one stare izreke, " o ukusima ne vredi raspravljati"?

Iskenjaste se coveku na auto...

...svi su samo iskreni a ako se momku svidja sta vozi onda ce on uzivati u njemu ma sta mi pisali odje...sredjivao ga je zbog sebe a ne da bi ga jedan dan okacio na forum...tacno o ukusima ne vrijedi raspravljati i odje se iznose razna misljenja,predlozi,komentarisu auta tako da nema ljutnje...bolje nego da se lazemo...

Link to post
Share on other sites

Ako se coveku svidja auto, neka ga vozi sa srecom, ako zeli savete kako ga srediti itd, onda je na pravom mestu.

Prijatelju(Max), ja te molim da ostanes aktivan na forumu, jer zaista ima korisnih stvari i pomoci cemo ti sta god da ti zatreba

Link to post
Share on other sites

Ok, treba prokomentarisati, ali tipa: "ja bih stavio ovo, ja bih stavio ono"... "nisi trebao ovo, nisi trebao ono",

a ne, "u jeboooteeee koja govnara od auta", "pa gde si to iskopao?", "jel to 'cigan' styling?", "cek, cek, jel to Yugo?", itd...

Covek ulozi trud, znoj i novac i verovatno bi mu i prijalo neko lepo misljenje ili KORISTAN savet, a ne ovo navedeno.

Brate, sto se meni ne svidja, ja samo kliknem na gore desni "X", zatvorim stranicu, zadrzim misljenje za sebe i nikoga ne lazem.

Lako je meni iz fotelje napisati coveku "brate, stavi ti lepo felne "te i te" od 723,8 eura, branik od XXL///M od 497,1 euro itd,

kad jbg znam da me covek ni nece ni finansijski ne moze poslusati.

Mislim.... moje misljenje.

Link to post
Share on other sites

samo ti uzivaj i teraj svojj fazon neki ovde NE shvataju da o ukusima ne treba raspravljati.... :lol: :) :acute:

Link to post
Share on other sites

Ok, treba prokomentarisati, ali tipa: "ja bih stavio ovo, ja bih stavio ono"... "nisi trebao ovo, nisi trebao ono",

ok ja ne bi stavio nista od toga sto si ti stavio ja bi stavio malo M-a posao bi kao osnuvu od feluga a nisi trebao ovo nikako ..od cega ti je rep od supre? :lol:

''Jer i neukus je vrsta ukusa!'' ako je tako onda je ovo ukus sa neukusom

Link to post
Share on other sites

Onda bi ste vas dvojica pukli od smeha kako decko nema dovoljno para da si priusti ///M i da ga vozi na benzin.

Vas dvoje ste finansijski potkovaniji od drugih i nije u redu smejati se ostalima, koji to nisu, sa svog polozaja.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.