potrebna informacija


Recommended Posts

evo ja ove otvori temu nisam znao gde drugde!!! Znaci nasao sam vrh felnu za moju e34-ku samo mi je potrbno vise informacija od vas da bih znao da li je to ta felna tj felne!!! e pa rec je o OZ raceing bas za e34 potpisao ih je neki lik bivsi vozac-trkac....da ga ne tupim previse evo slike....

DSC00650.JPG

lik mi nudi felne i gume Dunlop SP Sport 9000 za 400e

Link to post
Share on other sites

Pa ne znam sta ocekujes tj kakav odgovor ?

Koliko ja vidim 16" recimo 9J i vise ET sigurno vrhunski, ne izgleda osteceno ova jedna koju sli slikao a i cena je prihvatljiva ako su gume dobre !

Jesu li sve 4 iste sirine ?

Link to post
Share on other sites

pa ja mislim da su tako 8 ili 9 jota a gume su sve cetri iste 235 ili 245 /50 r16

pa treba mi informacuja o felni da li je stvarno bmwova ili nesto drugo...da li je race felna ili neka leva....

Link to post
Share on other sites

Imam i ja gume Dunlop SP Sport 9000 i mogu ti reći da nisam baš zadovoljan. Hoce da proklizaju na kisici a po snegu ne dao ti ih bog. Mada prednost im je što dugo traju, uzeo sam polovne, prešao nekih 6 - 7 iljada i ne vidim da se šara smanjila.

Link to post
Share on other sites

kako mislis malo mnogo za 16'....pa pazi inace gume tih dimenzija koje ja dobijam uz felne su 50e komad znaci felne dobijam za 200e koje vrede mnogo vise posto ih ima malo i potpisao ih je taj fitipaldi....vrede felne bar 500e ako ne i vise...samo mi treba kes da ih prisvojim....

Link to post
Share on other sites
kako mislis malo mnogo za 16'....pa pazi inace gume tih dimenzija koje ja dobijam uz felne su 50e komad znaci felne dobijam za 200e koje vrede mnogo vise posto ih ima malo i potpisao ih je taj fitipaldi....vrede felne bar 500e ako ne i vise...samo mi treba kes da ih prisvojim....

Ma bez obzira mnogo, bar ja tako mislim. Prvo gume nisu 50e komad, mozda u bg, ali prosetaj malo van bg-a pa ces videti koje su cene. Ja sam video par puta miselinke ne secam se koje ali u extra stanju znam da su bile 17-stice za 2000 din. komad, jos mi nudio, ako uzmem komplet sve 4 za 90e. Jos jednom ti kazem da su bile extra ali jbg ja ne vozim na 17-sticama.

Sto se tice felni, verujem da su extra, ali zbog fitipaldija da das toliko, ne isplati se. Naci ces za tu kintu 17-stice, lepse za klasu od ovih gore navedenih, pritom mozda i dugotrajnije, e sad sto nemaju potpis, to je vec neka druga prica.

Sve u svemu mislim da je mnogo para za 16-tice.

Link to post
Share on other sites

...taj potpis vredi napolju kod nas nista !!! ...jedino ako nadjes pacijenta koji hoce bas sa potpisom e onda njemu mozes da uzmes koliko hoces !!!

...ovako vrede isto ko bilo koje druge 16' sa gumama a to je oko 250eu !!!

...sve vredi onoliko koliko je kupac sa kesom u dzepu spreman da da ostalo su bajke !

Link to post
Share on other sites

jeste to ste sve u pravu ali ajde recite gde ja mogu da pazarim 17'' sa gumama do 400e za e34....

Link to post
Share on other sites

vujke nije "taj fitipaldi"to je jedno od najpoznatijih prezimena u svetu motosporta .ima ih dvojica emerson i kristijan .emerson se trkao u formuli 1 a sad je u indikaru,za kristijana neznam tacno gde se sada takmici ali su obojica poznati.mislim da su otac i sin ili stric i bratanac.

Link to post
Share on other sites

Felne su mi malo zastarele. Ali to je stvar ukusa. Mislim da vrede te pare ako su gume u ekstra dobrom stanju. Znaci plafon dve godine starosti.

Link to post
Share on other sites