ralekrusevac

znak bmw

Recommended Posts

gde da nabavim znacke bmw-a koje idu na prednju i zadnju haubu?ako ima nove da se kupe koliko kostaju

Vanyonni    0

Ima u ozloglasenom BMW Alone, doduse, od plastike je, kao i za sve novije modele; prednji je bio oko 900 din, a zadnji oko 1500 din. Amblemi za ratkapne odnosno felne 250-400 din po komadu (zavisno od precnika znaka).

thorsten    0
Izcimaj nekog ko ide u Kraljevo na auto pijac.Svake nedelje je tamo lik i imz metalne znakove odlicne po 200din!

Znaci tu su zavrsili svi oni metalni znakovi sto fale ljudima na kolima. Možda uspeš da nađeš original zankove koji su i bili na tvom autu. :)

motorsport    0

ti plasticni znakovi ne valjaju nista.... ne traju ni pola godine, ogule se od pranja....

bmwdisel    0
ti plasticni znakovi ne valjaju nista.... ne traju ni pola godine, ogule se od pranja....

prijatelju traju još manje

scorpion86    0

Ljudi gde ima u nisu da se kupi originalni znak za haubu za e46 osim kod Mitica koji nije normalan sa cenom! I po kojoj ceni! Unapred hvala!

Zoro    0
Ljudi gde ima u nisu da se kupi originalni znak za haubu za e46 osim kod Mitica koji nije normalan sa cenom! I po kojoj ceni! Unapred hvala!

Posalji adresu i ja cu ti poslati postom originalni ali imam samo jedan, znak je free!

DRAGANCE    0

jako lep gest ....

leon63    0

Imaš kod Vese. orginalni, očuvani sa stranaca skinuti. :preved: :preved: :preved:

belgrade011    0

Da li neko ima da posalje oba znaka,dakle i prednji i zadnji za BMW e39

ja sam kupio plasticni ali su oba izbledela..pomoc :preved:

leon63    0

Moj predlog su auto otpadi, gde su uoglavnom orginalni skunuti sa stranaca.

lopar    0

ima na bubanj potoku u beogradu,veliki za gepek i haubu 300 din/kom. (aluminijumski) a za felne 4kom 250dinara isto aluminijumski :preved:

leon63    0

Kod mene. Znak kao nov 1500 dinara.

ajkula csi    0

neznam omjer dinara naspram nasih kuna ali u splitu nove novcate nabavljam za 250 kn po komadu i da napomenem to su orginal znakovi nisu zamjenski nego OEM mozda vam zvuci puno al meni je prihvatljivo s obzirom da je nov i orginalan

FloydM3    0
neznam omjer dinara naspram nasih kuna ali u splitu nove novcate nabavljam za 250 kn po komadu i da napomenem to su orginal znakovi nisu zamjenski nego OEM mozda vam zvuci puno al meni je prihvatljivo s obzirom da je nov i orginalan

7 dinara jedna kuna... bio skoro u zg...

ma men    0

Prije neki godinu dana mi je prijatelj bio u Zagrebu na sajmu na Hreliću...Kaže da je naša metalne embleme baš za starije linije BMW-a, nove ispod čekića, još zapakovane i bez itijednog friža za 25kn komad...

Bojan316    0

500 RSD na Bulevaru blizu Cvetka, ja kupujem svakih nedelju dana, klinci skidaju, ja kupujem, da znate da je tamo 500 RSD znak za prednju i zadnju haubu

zlaja.so    0

A koja je cena znaka??? imaš li broj tel.? pozzz crni82

zlaja.so    0

OK. hvala ti, jesili uzimao kakvog su kvaliteta ja imam neki sav se oljuštio!!!