Gde Da Ugradim Plin U Moju 7-cu?


Recommended Posts

Moze li savet gde da ugradim plin u moji 7-cu? Preporuka od vas koji ste vec ugradili.Znaci da mi lepo odrade i da nemam posle drndanja oko kvarova i sl. oko plina. Na Beogradske servise za ugradnju mislim,ili negde u blizini Bgda. I da li neko zna kolko to moze zadovaljstvo da me kosta? Unapred zahvalan!!!

Link to post
Share on other sites
  • 10 months later...

moyes i u mirjevu kod debelog makedonca,on je meni ugradjivao u 735 i auto je idealno radio na plinu,inace i oni voze sedmice i znaju ih u dusu,servis se zove plimont i cena je oko 350 eura.potrosnja mi je bila 17l grad a auto ide kao blesav i jos automatik.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

boooom5le.jpg

Miroslav Djordjevic kod Cacka daje popust 100 evra clanovima

ebes plin !

''na plin se kuva na dizel se ore a na benzin vozi!'' stara kineska poslovica :prankster2:

imageshhh.jpg

Link to post
Share on other sites

pazar mu je 50 000 dinara i 700 e , a on se ciganchi za 100e ......

Link to post
Share on other sites

tako je to kada se plin ugradjuje na motor koji nema vodeno hladjenje... hochu rechi, nije ni to problem samo je problem bio shto je motao cev oko auspuha...

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
A koja je adresa tog Rasica za ugradnju plina, mozda on ima i delove? Hvala na obavestenju unared,

126 Visnjicka, Karaburma/Visnjica.

Inace i ja prepurucujem AC Rasic. Ivan i ekipa su najbolji majstori gasnih uredjaja na balkan, znaci definitvno nemaju konkurenciju.

I nisu skuplji od drugih.

Samo idi kod njih, parkiraj im auto u garazu i zavrsena prica.

Link to post
Share on other sites
boooom5le.jpg

Miroslav Djordjevic kod Cacka daje popust 100 evra clanovima

ebes plin !

''na plin se kuva na dizel se ore a na benzin vozi!'' stara kineska poslovica :good:

imageshhh.jpg

Ovo se desi kad u VW ugrađuješ plin :good: :hi: :aggressive:

Link to post
Share on other sites