e30 320i Coupe '88


Recommended Posts

  • Replies 140
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ti rece neces da guras plin u njega!!! :D :D :)

Ja to nikad nisam reko :)

Pogledaj moj post od Jun 4 2008, 13:36

@babic kako ti izgleda instalacija za plin ako moze uopste da se vidi na onoj slici.

Slikacu i gepek ovih dana sad je pun guma :) :vampire: :)

Link to post
Share on other sites

Danas se malo radilo :) ofarbao sam donji deo auta tj. zastitio. Vratio sam auto u stanje pre drifta u kg :)

Uskoro cu da ofarbam branike i retrovizore u boji auta i da sredim onaj levi rub sto je pokazao malo.

img3480as9.th.jpg img3479yp1.th.jpg img3478lf3.th.jpg img3477un0.th.jpg

Link to post
Share on other sites

Jesi razmisljao da ofarbas taj donji deo na sajtnama i zadnji vezni ( isto donji ) u boji auta??

Mislim da bi bilo lepse. . .

Link to post
Share on other sites

Pa jesam ali j***m li ga ofarbao sam opet u crno. Ofarbacu branike pa da vidim onda kako ce da izgleda. Na prethodnom sivom su mi branici bili u boji auto i mnogo je lepsi bio.

Kako se skidaju plastike sa branika a da se ne ostete da mogu posle lepo da se vrate na svoje mesto?

Link to post
Share on other sites

Zar nisi na proslom imao drugacije branike??

Ali ako njih farbas onda ono sto sam ti rekao mora u crveno!!!

I felne pod hitno... :)

Link to post
Share on other sites

Imao je zadnji fabricki u boji auto pa sam kasnije stavio one plasticne komplet.

Znam za felne mora da se spusti i da se stave neke da lici na nesto :) al jbg spremaju se pare za jos jedan e30 za drift pa ce to malo da saceka.

Link to post
Share on other sites

Ja to nikad nisam reko :D

Pogledaj moj post od Jun 4 2008, 13:36

@babic kako ti izgleda instalacija za plin ako moze uopste da se vidi na onoj slici.

Slikacu i gepek ovih dana sad je pun guma :) :) :rolleyes:

odlichno su momci uradili posao samo bilo bi malo diskretnije da je punjach iza vratanca za chorbu. sve je na mestu, nema shta.

Link to post
Share on other sites

Pa hteo sam tu ali mi rekose da ne moze atest da prodje tako pa smo ga ubacili dole. Znaci ok je odradjeno? Dosad sam preso oko 1300km na plin i radi kao sat.

Link to post
Share on other sites

LJiljo, Kickov auto je onaj skroz desno, a ne onaj skroz levo. Pridružujem se Babiću. :) :lol: :lol:

P.S. I Ti bi stvarno izabrala skroz desni?

Link to post
Share on other sites