Recommended Posts

Drugari treba da menjam dihtung glave a vidim po stranim forumima da se ljudi žale na Victor Reinz. Svaki dihtung koji sam do sada kupio kod nas bio je od tog proizvođača pa me interesuje kakva su vaša iskustva.

Link to post
Share on other sites

NA m20 i nema potrebe da menjas srafove,valjalo bi zameniti ih za nedaj boze ali nije neophodno,ja sam skidao 3 puta glavu i sva 3 puta vracao iste srafove i nije bilo problema,fazon je bio sto su mi 2 puta prodavali glavu kao ispravnu a nije bila.

A sto se dihtunga tice Victoru nista ne fali.

Link to post
Share on other sites

Nisam, trebalo mi je par dana da se smirim :) sutra skidam glavu. Ovo za dihtung sam mislio da je tako pošto je priča sa američkih foruma. Mislio sam da nosim glavu u MR, znam da je bila davno na forumu tema sa nekom super firmom za mašinsku obradu ali ne mogu da nađem. Daje predloge, iskustva...

Link to post
Share on other sites

Imas u dimitrija tucovica kod batutove kod gradske bolnice Misic radi glave,hidrotestove...

Uradis hidro test obavezno i ako je ok meci dihtung i srafi.Ako nije ok javi se za glavu.

Link to post
Share on other sites

Do sad je trebalo da bude gotovo, ali sam se razboleo pa nisam još ni počeo...Pošto sam relativno skoro menjao zupčasti kaiš, jel mogu da ga vratim ili mora novi?

Link to post
Share on other sites