Recommended Posts

Bolje radi bez protokomera, ali mi se danas desilo da ipak izgubi snagu na oko 3000 obrtaja... Traje 2-3 sekunde i onda krene da vuce normalno. To sam primetio da se desava kad je vlaga napolju ili sneg kao danas.

Link to post
Share on other sites

Da pitam u ovoj temi naime m50b20 poceo da se gusi pre neko vece kao malo zastade i krete normalno pa juce kao normalan do posla kad sam se vratio poce da se gusi neprima gas ka na kvacilo malo isturiram i on se unormali kad danas sipao plina i krrcem sa pumpe on osgubi snagu ja gas on nista hoce da se ugasi pa kao probi krete i opet stade na benzini isto pa se sredi i raskacim protokomer on kao ide ja ga posle prikopcam on radi normalno pa posle 15ak km opet isto poce da se gubi da trza puca pa krene itd. Sta moze da mu bude.....

Link to post
Share on other sites

Isto ti se desava kao i meni... :D Danas sam zamenio senzor radilice, stari je imao otpor 493 (u granicama normale), ali je kabl ispucao na par mesta. Pa sam ga zamenio da budem siguran da nije do njega. Videcemo kako se ponasa dok vratim alternator :)

Link to post
Share on other sites

Jbm li ga. nisam imaao problema fo sad. Probacu sa svecicama... nego najgore je sto malo radi normalno malo ne a trebam da idem na malo duzi put pa me sad to zabrinjava da kad zamenim svecice da ne bude opet isto....

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...