Recommended Posts

Pozz po koji put za sve clanove na ovom forumu stvarno ima dobrih bmw-a takodje bih hteo da predstavim svog inace imam 19 godina vozim ga od 7 razreda na divlje a od skorije sa dozvolom mada dosta o meni ipak glavni je auto inace rec je o bmw 520i e34 150 ks 91 god auto je u porodici 20 godina kupljen u austriji sa 17000 km sada ima 177000 vozio ga je deda cale pa dosao red na mene stavio sam 16ice od e60 sa gumama 225-55-16 razmiljam o chip-tuningu pored ovih sitnica zamenio sam mu vodenu pumpu nove diskove i paknove sva 4 amortizera i jos mnogo toga inace sad je dosao red na auspuh mala pomoc bi mi dobro dosla ako ima nekih informacija gde se moze nabaviti auspuh za njega moze i otvoreniji bez katalizatora tj sportski moze i fabricki nije bitno znaci komplet npolovan ili nov ako neko pravi poz :D

http://postimg.org/image/ptxs36k9d/

http://postimg.org/image/be289q5lp/

10410292_851087301589884_356524858939971

Link to post
Share on other sites

cuo sam da pirke pravi veoma dobre auspuhe, pa razmisljao sam o chipu posto sam cuo da satro smanjuje potrosnju pozz

To smanjuje kod dizela, tako kazu. Ja nisam osetio da manje trosi, a da ide bolje ide dosta. Ti imas benzinca, tako moj ti je predlog to zaboravi.

Link to post
Share on other sites

Lepo izgleda :ok: :ok: :ok: , dok cipujes i sve to zar nije lakse ubaciti M50B25 ja sam imao 520i potrosnja ista +- a bolji motor, bolje nego da cipujes, osim ako zelis da ostane sve original, ubaci neke fotke od unutrasnjosti ili baci VIN da vidimo

Link to post
Share on other sites

Ma kakav cip.. sipaj i vozi! Ja volim bmw jer on je tako napravljen vec da mu ni ne treba cip, a za uzivanje je ladja! ... kome je slab 2.0 ima 2.5, pa 3.0 ... pa kad to preraste 4.4 pa ako je lud ima i m5. A kome nije dosta m5 onda se postavlja pitanje dal taj hoce da zivi ili banderu da overi.

Link to post
Share on other sites

Pirke mi je radio na par auta, sad ce i na sedmici, zakazao sam posle Bozica za nju. Extra covek radi, ja sam zadovoljan. A sto se tice cipa, na 3.5 se oseti razlika kad se zabode obican komp i cipovan. Sad, na 2.0 stvarno ne znam, ali ja osetim razliku.. Najvise kako skace sa cipom na malim obrtajima

Link to post
Share on other sites