E46 problem sa magljenjem stakala


Recommended Posts

Naime foferku sam menjao pre nekih 3 godine. U zadnje vreme sam primetio da propusta vodu u gornjrm desnom uglu iznad suvozaca. Nije mi bilo tesko, pa sam skinuo onaj oklop od plastike sto zaklanja stub izmedju soferke i vrata i nasao dosta vlage tu. Pipao sam i keder iznutra i bas tu iznad suvozaca, moze se napipati prstima da kao da nije legao dobro.

Moje pitanje je, kako to da resem? Da li mora da se skida soferka i ako mora, jel to znaci da se keder sece, pa mora novi da se ugradi?

Link to post
Share on other sites

Mora, treba bolje da se upasuje i da se zastiti, ja sam to radio na starom autu, radio sam u Era glass-u na karaburmi od tad vise nije bilo problema.

P.S a i magli se zbog toga. Ne sece se keder osim ako se nije raspao.

Link to post
Share on other sites

Neznam gde si nasao keder na e46?

Soferka se lepi nema nikakvog kedera,a ako pusta vodu onda nije dobro zalepljena.

Колега, кедер има на е46 иде у П око соферке и видљив је са спољашње стране аута између шоферке и крова. А стакло се такође лепи. Ако има неко препоруку за Земун код кога то професионално урадити, нека каже.

Link to post
Share on other sites

Колега, кедер има на е46 иде у П око соферке и видљив је са спољашње стране аута између шоферке и крова. А стакло се такође лепи. Ако има неко препоруку за Земун код кога то професионално урадити, нека каже.

A gde si ga iznutra napipao?

Link to post
Share on other sites