Recommended Posts

Kad ostoji celu noc ujutru upali lepo, u leru radi isto tako,prima gas sve super ali cim krenem krece da varira gas i da trza,oduzima mi gas kao da kocim,sve u niske obrtaje u visoke ne zeza, dok ne izadje iz plavog polja posle toga sve ok radi.Posle ceo dan radi lepo i kad je hladan skroz on radi ekstra,samo to na prvo paljenje.Sta moze da bude uzrok ?

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Da pitam u ovoj temi. meni se desava da kad upalim auto ujutru skripi nesto napred koliko sam mogao da odredim mislim da je oko alternatora i kad se ugreje onda polako prestaje tj. Prestane posle par minuta. I nekad mi se desava da ima normalan ler a nekad varira od otp. 500 do 900...pozz.;-)

Link to post
Share on other sites

Spaner, kada se ugreje on se ne cuje, a kako je napolju velika vlaga nakupi se kondenzata kada ugasis kola i sve dok je spaner vlazan on skripi. I meni se to desavalo, zrelo za zamenu!

Link to post
Share on other sites

Pa ima samo jedam kais ali uzecu ceo set pa da izmenjam komplet....nego me zanima pumpa vodena da li je plasticna ili metalna peraja. kad vec menjam da bi i nju zamenio kazu da moze da napravi sranje lako. Kako da znam da li su metalna?

Link to post
Share on other sites

Pa ima samo jedam kais ali uzecu ceo set pa da izmenjam komplet....nego me zanima pumpa vodena da li je plasticna ili metalna peraja. kad vec menjam da bi i nju zamenio kazu da moze da napravi sranje lako. Kako da znam da li su metalna?

Ako ima klimu ima 2 kaisa,sto se pumpe tice ima ih u obe varijante,zavisi od proizvodjaca.

Link to post
Share on other sites

Nema klimu pa da ga jbm. Jel moze nekako da se provali koja je bez skidanja?

Nemoze,sto se toliko opterecujes sa tim,kad je svejedno ionako ces da kupis nekvalitetnu pumpu jer u Srbiji prave robe nema.

Link to post
Share on other sites