Pozdrav svim ljubiteljima BMW-a!


Recommended Posts

Pozdrav svima!Kao prvo,moram da pohvalim sve one ljude koji su zaslužni za postojanje jednog ovakvog sajta!Kao drugo,moram i da pohvalim sve članove sajta i ljubitelje BMW-a,jer vidim da se ovde lepo družite,pomažete jedni drugima,dajete korisne savete i sl.

Moram svima da vam priznam (a ovo što sledi nije za pohvalu :) ) da nikada u životu nisam sanjao da ću jednoga dana voziti BMW-a.Jednostavno,nisam uspeo sebe da vidim u tom automobilu.Čak i kada sam viđao po gradu ljude u BMW-u,svi su mi delovali nekako nadmeno,kao da celokupan saobraćaj dele na: BMW vs. Svi ostali automobili,itd.Ma sve u svemu,nisam imao lepe utiske i mišljenje o BMW-u i ljudima koji ih voze...Međutim,jednog lepog dana sam upravo i ja postao jedan od ''tih ljudi''. :) Eto,dogodilo se da postanem ponosni vlasnik BMW vozila! :acute:

A sada sam jednostavno srećan i zadovoljan kad god sednem u auto i napravim krug po gradu ili se odvezem do nekog kafića da se vidim sa drugarima ili kada ''malo'' dodam gas na auto-putu!

Eto,toliko za početak od mene...

Link to post
Share on other sites

Nešto o meni..aha...pa evo,ovako.

Zovem se Milan,živim u Beogradu (Vračar),'86. godište,studiram bankarstvo...Eto,to bi otprilike bilo to.

Ako nekoga još nešto zanima,neka pita,slobodno...

Link to post
Share on other sites

Dobro nam dosao!

Postavi slike svoje azdaje u "automobili clanova" a to pitanje postavi u oglasima, delovi!

Tu ces naci sve! Inace ja mislim da bi trebalo da legnu bez problema felnice!

Pozdrav!

:)

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.