Recommended Posts

Konacno ga pazarih nakon pregedanih kojekakvih krseva jer sam trayio iskljucivo manuelca doduse morao sam malo dalje da idem ali vrijedilo je :)

Ovako auto je 10/2009 god 3.0d 235ks M oprema ima heads-up displey sto je veoma interesantna stvarcica :)

Presao 139 000 sa servisnom knjigom cak sam se razmisljao i za x5 ali za iste pare bi bio stariji bar 4 god sto ne zelim kad sam vec kupovao htio sam da kupim da valja

evo i nekih slika od jutros sa tehnickog :) nisam stigao puno bice ih jos

http://postimg.org/gallery/3998om2hi/d58c29d5/

Link to post
Share on other sites

Po meni bolji izbor nego x5. Ako ti suv nije potreban zasto da ga uzimas. :) Inace boja i felne taman, jos da mu zatamnis stakla, ne mnogo 60% max i to mu je to sto se mene tice. :D U zdravlju da ga djiras i jos noviji da promenis.

Link to post
Share on other sites

Ima jos 4 para felni ma vrhunski je meni se onaj model prije redizajna nije svidjao ali ovaj je taman toliko sam odusevljen da je to tesko opisati hahhah ne vadim se iz njega prosto mi je zao sto moram.na posao a da ne provodim s njim hah salim se naravno :) posebno mi se dopadaju ove neke moderne sitnice tipa head-up displey i adaptivna svijetla za krivine a kako ide ja sam mislio da je e39 3.0d munja ali ovaj je bruka...

Link to post
Share on other sites

Nije nikakva tajna 14900 plus registracija ali je bez greske nisam htio da se kockam kao sa proslim bmw e39 kao ono tipa kupicu jeftinije pa polako.popravljat i kad sam.poslije stavio na papir bolje da sam uzeo auto skuplje ali bez falinki nego tako zato sam sad odlucio da iskesiram ;) ma lik ga cijenio 15300 i ovo sam jedva spustio ali je zato kao apoteka

Link to post
Share on other sites

Ma znam.tako i u CG ovdje ima dosta izbora mada jako.malo ih je bilo 3.0d sa manuelnim i pristojnom opremom obicno ako ima manjelni onda nema kozu i samo onu standard opremu. Ovo mi je treci BMW :D i rekao sam sebi nikad vise drugo auto a prvi sam.ima e46...

Link to post
Share on other sites

sa srecom ga vozio i presao masu km :) Al moram da izrazim svoje nezadovoljstvo sa manuelnim mjenjacem brate ovu ladju si izabrao sa manuelnim ovaj uzitak u voznji ovaj konfor i moras da se cimas sa rucicom mjenjaca... Po meni veliki promasaj pored onakog idealnog automatika u e60...Da si uzeo trojku pa da te razumijem al ovako ne mogu da svarim peticu pogotovi e60 sa manuelnim mjenjacem... :)

Link to post
Share on other sites

Naravno svako ima svoje misljenje al eto vozio sam 530 e39 3 god tiptronika i svakim danom sam zalio sto nisam.bio u mogucnosti da e46 zamjenim za e39 sa rucnim mjenjacem meni se to svidja pogotovo na ovako snaznim.motorima ono mi nekako dosadno jedino po meni plus ima u gradskim guzvama kad ne moras stalno kvacilo stiskat a onda sam e39 prodao zamjenio za grande punta sto sam sestri kupio takodje automatik i to je jedan od najgorih mjenjaca sto sam vidio u zivotu salta ko pocetnik :) :)

Link to post
Share on other sites

Ne slazem se...manuelan (manulac) je za neku kocku, minimum 320 ili 3??,u svakom vecem autu je automatik zakon.

+1. Ali ukusi su razliciti.

Link to post
Share on other sites