e36, 2.5, coupe, sa m52 motorom.


Recommended Posts

Bobane svaki m52 ima 'krivu' granu... Moze biti siva dekla,ali cep za ulje na m50 gore,do soferke,a na m52 dole...

Napisao sam da ima m52 motora sa krivom granom ali sa sivom deklom,znaci nije akcenat na granu nego na deklu koja je sive boje i izgleda identicno kao i na m50.

Ali tupimo coveku u temi bez veze.

Link to post
Share on other sites

E to s tek kasnije skapirao,na cemu je akcenat! =) mada svakako niko nije valjda lud da stavlja tu m52-krivu granu na m50,pa da ima i obrnuto

Pa ne tupimo,raspravljamo bas o tome...

Miki brate,ne ubedjujem se ja ni sa kim,samo iznosim cinjenice,a pogotovo ne sam sa sobom!

Jedino ako ti znas bolje od bivseg vlasnika odakle je motor koji je on ubacio u tada svoj auto...

Kome su gluposti ne mora da cita

Link to post
Share on other sites

Aj ti ako ti nije problem upisi ovde donji broj motora.

Ako su zadnja 2 broja S1 ili S2 to je m50

Ako je s3 onda je m52

Da razresimo dilemu,po meni to je m50b25tu ali ko ce ga znati sta je ko tu petljao sa usisom,klapnama i slicno.

Inace postoji i m52 sa sivom deklom i krivom granom ,imam jedan u garazi sa oznakom s3.

pise s2 i sad posto sam pogledao slike, video sam da je m50tu, nego jel znate kod koga bih mogao da odvezem auto da mi proveri da li je nesto budzeno ili da uporedim sa necijim motorom, posto bih zeleo da sve vratim na standardno, da bi mogao normalno da ide?hvala unapred

Link to post
Share on other sites

ljudi,hvala svima na pomoci,sad mi je dosta toga jasnije...jos me nesto zanima, moze li da se prebaci elektronika sa m50 na m50tu tj. ovaj moj, posto imam ceo drugi m50 motor sa sve agregatima,samo sto je bez vanosa?

Link to post
Share on other sites

ljudi,hvala svima na pomoci,sad mi je dosta toga jasnije...jos me nesto zanima, moze li da se prebaci elektronika sa m50 na m50tu tj. ovaj moj, posto imam ceo drugi m50 motor sa sve agregatima,samo sto je bez vanosa?

Nemoze instalacija sa m50tu na m50.NIsta nije isto,ni dzekovi za senzore,ni racunar,ni dzek za protokomer,i imas viska za vanos i knock senzore.

Link to post
Share on other sites