Recommended Posts

Dešava se da ne mogu lagano ubaciti u prvu drugu treću i petu.
Npr auto stoji dan dva.. hiću u prvu moram da zapnem ili neće nikako u treću isto neće i u 4-u isto, onda ubacim u drugu pa vratim glat u prvu i krenem. U vožnji nekah zagrebu sinhroni kad hoću treću.. nekad iz prve u drugu jedva a nekad kao u sir. Petu uglavnom maša ili zagrebe, ponekad ubaci glat.A rikverc svaki put perfektno.
Ulja ima i dobro je.
Šta može biti problem prilično me iritira

takođe u vožnji stisnem kvačilo i da ubacim u drugu negde na pola ako zadržim ručicu strugnu sinhroni...
ništa od ovoga mi se pre dva meseca nije dešavalo, polako je počelo. primetio sam i kad naglo stisnem kvačilo čuje se da struze.. kao druk da češka...

Link to post
Share on other sites

Pa pre pola godine otprilike sam menjao kvačilo komplet. Sahs... kakav je kvalitet ne znam.
Isto mi se dešava na 1200-1400 obrtaja 2a i 3ća brzina da auti potrzava napred nazad.. ako se razumemo

Moraću skinut menjač da vidim šta je.

Link to post
Share on other sites

Pa pre pola godine otprilike sam menjao kvačilo komplet. Sahs... kakav je kvalitet ne znam.

Isto mi se deava na 1200-1400 obrtaja 2a i 3ća brzina da auti potrzava napred nazad.. ako se razumemo

Moraću skinut menjač da vidim ta je.

Otisle su ti oprugice neke u menjacu koje nista ne ppdmazuje pa se glave. Set istih i kit za ti reparaciju je oko 4500 u auto line-u. Imas na youtube ceo proces kako izgleda. Moras samo da.spustis menjac da bi prisao

Link to post
Share on other sites