Potrebna e34 525i


Recommended Posts

Pochinjem da pravim svoju kolekciju bmw-a pa me zanimaju iskustva iz prve ruke u vezi 525i.

Sve me zivo zanima koliko troshi, kako ide, koliko su delovi, sve shto je neko radio i za koliko moze da se nadje ne od '94god

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...

Cao.Vidim da se interesujes za e34,pa ti mogu reci nekoliko stvari.U normalnoj gradskoj voznji trosi od 12 do 15-16,a kako ga ja vozim cini mi se da trosi do 20 ako ne i preko.Na otvorenom je druga prica normalno,da ga vozis 140-150 petom,nece da trosi vise od 10.Za dve godine koliko ga imam menjao sam samo jednu sponu jer sam preleteo preko shahte sa 140.Naravno ulje,i te gluposti moras redovno da menjas.Ima na satu 200 000kmh,ali veruj mi bolji je za voznju i udobnosti neko cak i neka noviji automobili.Nijedna plastika ne zvrci,veruj mi kao nov je unutra.Sto se tice performansi do 100 ide za 8 sekudni,na 400 metra 150kmh,sto za toliku limuzinu mislim da nije lose.Do 200 ide,a posle 200 se vec vidi da mu fali jos snage.Moze da ide koliko sam ga ja vozio do 250,mozda malo manje.Ako imas jos nesto da pitas sto te interesuje pitaj slobodno

Link to post
Share on other sites
Za delove mogu da se raspitam samo kazi sta te tacno interesuje.Za sponu polovnu sam dao 50 evra.POzz

Kakva ti je to spona od 50eur i to polovna? Mislis na kraj spone na trapu ili nesto drugo?

Link to post
Share on other sites