Recommended Posts

Pa e 34 je ipak veliki auto, tezi, i skuplji s obzirom na to da je starije godiste...

e 36 je bolji za grad jer je manji, laksi je pa manje trosi, naravno i bolje ide nego e 34 sa istim motorom (2.0 24v)

petarda je ipak dosta udobnija...

Ako ti naleti mnogo dobar e 34 kupuj i obrnuto!

Trazi oba, pa koji bude bolji za te pare... uzimaj!

Link to post
Share on other sites
Pa e 34 je ipak veliki auto, tezi, i skuplji s obzirom na to da je starije godiste...

e 36 je bolji za grad jer je manji, laksi je pa manje trosi, naravno i bolje ide nego e 34 sa istim motorom (2.0 24v)

petarda je ipak dosta udobnija...

Ako ti naleti mnogo dobar e 34 kupuj i obrnuto!

Trazi oba, pa koji bude bolji za te pare... uzimaj!

Covek je 101% upravu, ja sam imo e36 325i, sad vozim e34 520i ali je petaja meni vise legla.

Link to post
Share on other sites

Pa mnogi ljubitelji BMW-a su vozili oba modela ali ono sto ti ja mogu reci je:

E36-agilniji, laksi za manevrisanje brzi u startu(2.5 motor), manje udoban , vise kao auto za grad i zajebanciju.

E34- mnogo udobniji, za guzvu je malo hendikepiran-mada ima solidan krug zaokreta, vozis 100km na 160km/h i kao da si sedeo kuci i gledao reklame. Jednom recju LIMO.

Link to post
Share on other sites

E 34..........E34.............E34..............E34

Link to post
Share on other sites

ha ha ha...

Samo sam cekao Klinika!

Uzmi e 34, pa kod Klinika na razbusivanje bloka motora i ugradnju turba!!!!

Covek zivi za te ludarije!!!

Iskreno druze, stvarno petarda je petarda, od tebe zavisi sta ti se vise svidja!!!

Opet ti kazem, ako ti je manje vise sve jedno koji od ta dva modela hoces da uzmes, onda trazi oba i koji bude u boljem stanju ( i pogodniji za tvoj dzep) uzmi taj!!!

Link to post
Share on other sites

e34 je bolji auto, udobniji, bezbedniji, komforniji, pouzdaniji...

e36 je lepsi, brzi, upravljiviji...

...probaj obavezno oba, ne mora da znaci da ces uzeti bolji auto na kraju kod svakog ce nesto drugo da prevagne !

...za mene je i dalje e34 jedan od najboljih BMW-a ali vozim nesto sasvim drugo...

Link to post
Share on other sites
E30 ili E46

:) pa napiso covek lepo 4-5k !

...tesko ce da nadje e46 za te pare, a ako za kocku da toliko luud je !!! ...osim ako je M :lol2:

Link to post
Share on other sites

E34 E36 dva totalno razlicita sveta ,a zajednicka im je samo ista fabrika.E sad ako kazem moje najiskrenije mišljenje i realno stanje o e36 znam da ce izbiti citava buna onih koji ih voze.Mi smo do sada imali samo 2 e36 .Kompakta 98 god 1,6i sa originalnih 116000km uvezenog dok je bio uvoz 6god starosti.Ie36 94god 318i m43 uvezen pretprosle godine na cg tablice,jedini razlog što je regovan na cg table ,a ne isecen u delove bila je jako mala kilometraza i perfektno stanje auta.Ukratko kad iz dobre kockice sednes u e36,i nema neke osetne razlike/poredim slicne modele/ a kad iz e36 sednes u peticu kao da je razlika 5 klasa izmedju njih.U obzir se mora uzeti i tezinska razlika ta 2 auta,npr razlika je izmedju 320 i 520,jer je 3 dosta laksa ali ako se peticina tezinska mana nadohnadi sa razlikom od 500cm3 tj uporedi se 320 sa 150ks i 525 sa 190i kusur konjica,i preskoci nasem dzepu razlika u regi i nesto vecoj potrosnji mislim da sreci nema kraja.......Ali ali ali 100 ljudi 100 cudi svi imaju svoje misljene a moje licno je sledece:ove 2 e36 koje su bile u super perfektnom stanju/citaj potpuno ispravne/nisu me ni odusevile ni zadovoljile udobnoscu,recimo mojih 2,03 metra visine i 96kg tezine nije nikako moglo da se smesti na vozacko sediste,sacuvaj boze tek udobno a tek iza mene nije niko mogao da sedi,znaci jako skuceno,a tek kupe zbog tehnickih razloga i ako ima siber meni ne predstavlja ni u od udobnosti.E34 mi po svemu ovome odgovara i smatram da je smesno porediti ta 2 auta ,jedino sta bih rekao kao nedostatak u odnosu na e36 je potreba da se nadohnadi razlika u tezini sa par desetina konjica,sto povlaci skuplju registraciju i nesto vecu potrosnju.U klasi e30 i e28 petica je dosta brze izbledila dok je e30 i dalje atraktivna,vrlo je moguca takva sudbina i e34 u odnosu na e36 jer uprkos ne kvalitetu,e36 izgleda dosta lepse i mnogi se klinci upravo zbog toga pale na njega zanemarujuci neuporedivo udobniji i sigurniji auto sto je e34 a tek o e32 nebih ni da komentarisem.Ali ali ali kao sto rekoh svi kupuju ono sta im odgovara tako da se ne mesam u izbor auta/pa necu ga ja voziti!!!!!!!/a ako mogu savetom da pomognem tu sam :)

Link to post
Share on other sites
:) pa napiso covek lepo 4-5k !

...tesko ce da nadje e46 za te pare, a ako za kocku da toliko luud je !!! ...osim ako je M :lol2:

Imalo je to moje neko značenje.

Ni jedan ni drugi...

Link to post
Share on other sites

posedujem i jedan i drugi model bmw-a .... kvalitet je na strani e34 , udobnost takodje .... i jos svasta

Link to post
Share on other sites