Recommended Posts

Sto se mene tice e34. Ipak je to klasa iznad e36, bez obzira na noviju generaciju 3-ojke. Lep udoban, sta ces vise. Ako se ipak opredelis za e36 zbog atraktivnosti (citaj lepsi), usudio bih se reci da e30 dobro skockana lepse izgleda nego nova 3-ica. Naravno stvar ukusa, ali meni su nekako oni okrugli farovi prirasli srcu, te zato uvek govorim da je bmw bio pravi bmw dok je imao takve farove. Znam da je sve na strani novijih generacija, ali mi je tada, sa tom promenom nekako bmw izgubio identitet. Da vise ne davim, kao sto rekoh, moj glas ide na e34, mada koji god da kupis, neces pogresiti.

Link to post
Share on other sites
prvo se ti otarasi lesa(mercedesa) pa onda juri petardu :lol:

Nemoj mecu da mi diras ;) Mnogo je volim! Ali je i prodajem uskoro...Nisam jos postavio oglas. Ne znam koliko mogu dobiti za njega, posto je poceo korodirati. Inace je u dobrom stanju, prva boja, enterijer i motor jako dobri,servo... Kontam da trazim min.2000e. Sad sam ga registrovao, nove kocnice komplet, sad radi majstor.

Link to post
Share on other sites

@motorsport

Uvek me nasmejes svojim postom (pozitivno). Moja meca ima 34 god., a ja 28. Pa malo da pojurim nesto mladje....

E kakva je to masina, ocigledno ne znas, al nema veze. Ne radi se ovde o tome sta je bolje. Drugaciji je osecaj voziti "ono sto se jede", zvano mercedes. Za osecaj u bmw-u.........e to jedva cekam da osetim....

Link to post
Share on other sites

Nisam ja ni na cijoj strani. merc je merc, a bmw je bmw. Drugaciji koncept izrade, voznje....Ova dva auta se uoste po meni ne kose, svaki ima svoju dusu. Al imaju dusu, za razliku od gomile drugih, tako da je po meni besmisleno ih porediti...

Nego....Jel neko ima neku petaju na prodaju, al da je dobra?...Pa da pocnem da razgledam polako...

Link to post
Share on other sites
bogami chovek kada sedne u AMGa ozbiljno se preispita :prankster2:

preispita se i kaze Koji je glupan sto nije seo u M-a :prankster2:

Link to post
Share on other sites

Ja imam petaju(vidi u Automobili clanova-E34 u razvoju),imas ulaganje samo u lak oko 300e i mozes da uzivas. Ako ti se svidja

za dalje na PM.

Link to post
Share on other sites