Da li neko zna istorijat ove M5ice


Recommended Posts

kojim oglasima?

kolika je cena?

iz koje drzave?

iz kog mesta?

cije tablice?

neki link, neki podatak, neka slika

Link to post
Share on other sites

Jedan od boljih trenutno. Na zalost kako sam cuo i on je lupljen otpozadi ali je vrhunski odradjen. Trenutni vlasnik je Sha-illa i auto je cesto parkiran u Topolskoj ulici ili u okolini. Miki S38 valjda bolje zna auto i kaze da je odlicno odrzavan.

To je ovaj: http://www.polovniautomobili.com/auto_ogla...ji.php?id=56712 vrteo se on dugo po oglasima ali sad od skora je ponovo na prodaju...

Link to post
Share on other sites

...nije u najbojem stanju kod nas, sastavljan je iz 3 i odlicno je uradjen ! u prodaji je vec vise godina i samo ga je ila uzeo od Huga za svo to vreme !

Link to post
Share on other sites

Hvala drugari. Auto mi se veoma svidja, uslov da dodjem do veceg dela kesa je bila prodaja mog JTD Brava, ali ga je devojka danas propisno ocesala o zid, te mi je M sve dalje i dalje :-(

Link to post
Share on other sites

Heh, bila mi je otvorena stranica, a u medjuvremenu padose novi postovi. Misko, koliko si siguran u to da je auto sastavljan od 3? Pazljivim (i manje pazljivim) pogledom na fotke se da uociti razlika u boji auta (prednji kraj u odnosu na vrata recimo). E sad, ako je auto sastavljan od tri, valjda bi ga ofarbali da se ne vidi... Nemam pojma...

Link to post
Share on other sites

Idi vidi auto!

Ako imas para za planinarenje.

Gledao sam ga pre dosta godina kad je cena bila 12000e ,pa 11000e,pa je prodat za ...., pa se prodaje za 9000e i sad 8500e.

Misko je upravu!

I onda sam napravio auto bez M agregata koji je jos malo pa indentican.

Link to post
Share on other sites

http://www.bmwclubserbia.com/forum/index.php?showtopic=1713

Ovo je najispravniji m5 kod nas to potpisujem ko zna decka koji ga vozi zna zasto to pricam :lol:

Ako vec zelis taj auto i ovo je odlican primerak i svakako vredi ove pare !

http://www.polovniautomobili.com/auto_ogla...ji.php?id=54363

Link to post
Share on other sites

Jel si razmisljao da taj auto trosi 5xvise od brava,da je registracija 4x veca nego za brava i da za 4 amortizera mozes da kupis celog brava!!!

Link to post
Share on other sites

Nidza je covek potpuno u pravu! Mislim, ne znam tvoje finansijske mogucnosti pa zato nemoj ovo pogresno da shvatis!

Svi bi jaaako voleli da takav M zavrsi kod nekoga iz kluba, ali stvarno je sve za njega preskupo!!!

Pocev od registracije, benzina, servisa.... ne dao bog da ti nesto rikne! Morao bi jos jednog celog Brava da stucas u M-a da bi ga popravio!

Pozdrav!

Link to post
Share on other sites
Heh, bila mi je otvorena stranica, a u medjuvremenu padose novi postovi. Misko, koliko si siguran u to da je auto sastavljan od 3? Pazljivim (i manje pazljivim) pogledom na fotke se da uociti razlika u boji auta (prednji kraj u odnosu na vrata recimo). E sad, ako je auto sastavljan od tri, valjda bi ga ofarbali da se ne vidi... Nemam pojma...

...ja ne pisem napamet, necu da se ponavljam !

to sto ti vidis na slici ne govori ti nista jer kad je sklopljen pre mnogo godina od 3 razlicita isao je na komplet farbanje i restauraciju, tako da to sto mislis da vidis nije posledica toga ! mozda je u medjuvremenu opet malo cuknut pa prefarban neki deo ali kad je sastavljen sastavljen je jako dobro a to znaci da retko ko moze to da provali !!!!

Link to post
Share on other sites

...ova dva sto je stavio Transporter su odlicna, prvi je u najboljem stanu kod nas iako nije originalna karoserija najvaznije kod ovog automobila je agregat a to je kod njega PERFEKTNO ! ...sve ostalo moze da se nadje !

...drugi je od Milosa iz kragujevca i isto je odlican auto, a meni jos jedan interesantan bi bio onaj srebrni sa plinom i shnicer felnama, njega nisam video pa ne znam u kakvom je stanju ali je cena dobra !

Link to post
Share on other sites

u pitanju je moj dobar drug ( prati on forum ali ne pise ), auto znam prilicno dobro , totalno je ispravan , skoro mu je menjao glavcinu ( 250e ) , zadnja cena je 8000e , ne smem da tvrdim ali bi rekao da nije bas sklapan od nekoliko bmw-a , jeste bio udaren od nazad ali je sredjen , trosi oko 20l ( naravno nema plin )

od ulaganja nema nista , i kao sto se zna ima totalnu full opremu .... sa sve telefonom

preporucujem da se dobro razmisli pre kupovine , nije to auto za zajebavanje vec za cuvanje i vikend voznju ...

Link to post
Share on other sites
pa?

Sta pa ?Sto si prodao 325i i uzeo saxa,verovatno zato sto je saxo mozda bolji i lepsi od bmw-a.jeste ali malo sutra!Nego zato sto je registracija 450eura a za saxa 200eura!

Link to post
Share on other sites

80% LJUDI ODAVDE KAD BI DOBILO TAJ M5 NE BI MOGLI DA GA NAPOJE NI 3 DANA A NE DA GA VOZE ILI NE DAJ BOZE ODRZAVAJU,ZATO NE ZANOSITE SE I NE PISITE G L U P O S T I !

Link to post
Share on other sites

Nidzo, opusteno, covek je pitao za stanje konkretnog primerka a ne o troskovima koje M5 povlaci sa sobom. Ako toliko zeli e34 M5 verovatno se raspitivao pa je svestan kakvo je stanje stvari. Pitanje je vrlo konkretno a sad ce tema da ode u drugom smeru...

Link to post
Share on other sites
Sta pa ?Sto si prodao 325i i uzeo saxa,verovatno zato sto je saxo mozda bolji i lepsi od bmw-a.jeste ali malo sutra!Nego zato sto je registracija 450eura a za saxa 200eura!

Ne secam se da sam se pozalio ni na potrosnju ni na registraciju, koja je tebi izgleda nocna mora!? Odma da ti objasnim da sam ga prodao zato sto nemam garazu da ga drzim i jer mi je bilo muka da ga gledam kako svaki dan neko drlja kontejner o njega, a o lupanju felni i secenju guma na ivicnjak od 30 cm da ne pricam.

To sto ti tako gledas na stvari je tvoj problem, onda ne treba ni da vozis BMW-a!!! Uostalom to nije igracka za svakog...

Link to post
Share on other sites

Nidzo, totalno si bio u pravu za sve sto si rekao, ali to nije bitno!

Rekao si i sad i ako nije znao zna! Tako da za time vise nema potrebe!

Sada ako i dalje zeli M5 e 34 daj da mu pomognemo da nadje dobar primerak i da ne kvarimo coveku temu!

Link to post
Share on other sites