Da li neko zna istorijat ove M5ice


Recommended Posts

:-) Kocka ce ovih dana dobiti BBS 15ice Styling 5. Sutra ide na ugradnju LPG-a u AC Rasic. M je decacki san... Nisam normalan, to je u pitanju. Musko dete - hoce sve i hoce odmah:-)))

Link to post
Share on other sites
A kako ti to znas, jesi se vozio u njemu, gledao ga isl. ?

DA vozio sam se!!!!!! Izvini respect i tako to.Ne razumem cemu takav stav brate ponasas se kao da si ti full sve a mi cobani,nije lepo drugar.Pozdrav i od mene kraj vise bilo kakvim postovima.Ovde sta god neko nesto kaze odmah te naduvaju kao gluv gajde STRASNO najbolje da pojedini otvore svoj sajt gde ljudi samo mogu da procitaju ali ne i da pisu

Link to post
Share on other sites

Prvo niko te nije naduvao da razjasnimo to, lepo sam te pitao a to kako si ti shvatio to je samo tvoj problem ja licno nista lose nisam mislio iako sam primetio da u poslednje vreme mnogo vas ima nesto protiv mene i svi ste nesto ozbiljno naostreni kad Vam neko napise bilo sta sto moze da bude i ovako i onako, kao sto je pun qrac likova koji samo slusaju i citaju na drugim forumima i onda prosipaju pamet ovde ili onde, ja znam koja je prica tog auta i znam ga otkad je bio 12.000 u oglasima pa do sada kad ga je Ila uzeo, a znam i sta je Hugo pricao sta je radjeno sa tim autom i kako tako da sve te nervozne postove mislim da nema potrebe da pises ni ti niti bilo ko !

Koji su to pojedinci koji bi mogli da otvore svoj sajt na kome bi imalo sta da se procita zivo me interesuje ?

Link to post
Share on other sites

Danas sam se video sa starim dobrim drugom Milosem iz KG-a i njegovom "Emilijom". Nakon voznje na kruznom putu od Bubanj potoka, vise nisam siguran da je M vozilo koje trazim. Ono nije auto vec letelica sa mogucnoscu klizanja drumom :D E sad, auto je tehnicki gledano u odlicnom stanju, ali nije imao premijum negu od prethodnih vlasnika. Kome to nije na prvom mestu, auto vredi, prav je kao strela, ide kao 2 nevremana, a tako i zvuci...

Link to post
Share on other sites