e30 325i convertible


Recommended Posts

Evo , posle dugogodisnjeg jurenja auta, mijenjanja svega i svacega, konacno sam je nasao , uzeo posto poto u ne tako sjajnom stanju i odlucio joj vratiti stari dobri sjaj , nazvao sam ga frenki i tako mu tepam od sad , po cuvenom frankenstajnu , radovi su uveliko u toku tako da bice slika i svega pratite :

21052008006jj8.th.jpg

kako sam ga zatekao na nekom kao otpadu, medjutim uprkos svemu, masina perfektna , krov nov, sve radi, komp, abs , servo , zvuk jeziv , ubija prolaznike , limarija sva bez mikroskopske rdje na njoj, trapovi zdravi, skoro sve unutra lise sjedista u skoro novom stanju , auto je posle 3 mjeseca upalio kao iz puske na kontakt

bmwopentopdp9.th.jpg

sada je zavrsio kod limara na skidanje i cukanje i ispravljanje , i posto je sve odradjeno u ponedjeljak je priprema za farbanje i farbanje , posle toga ide komplet nova koza, felge , volan, servis i onda se prelazi na tuning

P5280065.JPG

P5280067.JPG

P5280068.JPG

stay tuned

Link to post
Share on other sites

Mogao bi tokom sredjivanja da pustis i poneku sliku na forum, da budemo u toku. Kako izgleda, imaces puno posla, ali samo napred. Isplatice se. P.S. Ne menjaj mu boju. :vampire: :vampire: :vampire:

Link to post
Share on other sites
Mogao bi tokom sredjivanja da pustis i poneku sliku na forum, da budemo u toku. Kako izgleda, imaces puno posla, ali samo napred. Isplatice se. P.S. Ne menjaj mu boju. :vampire: :vampire: :vampire:

vec sam napisao da ostanete u toku, bice slike svake faze rada i svega dok ne dodje do fabrikanera

Link to post
Share on other sites

e koliko sam ja ovog tvrdoglavog crnogorca ubedjivao da kupi bmw ........ decenijama i decenijama

Link to post
Share on other sites

eto i kupih vidjo da je tranja , cim ovo sredim ide na prodaju, pa ko coek da uzmem onda nazad nekog svedjana opet heheheheheheheheheheh ;p

Link to post
Share on other sites

ma to je jedan glavonja obicni, hehehehehe, nego elem brate moj , koji me zaboravio, kolko se moze najvise navrtjeti konjica ova 2.5i masina ?

Link to post
Share on other sites

stavi turbo i videces .....

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

26062008168.JPG

frenki dobio novo odijelo, sledece nedjelje cupanje unutrasnjosti sredjivanje pranje ciscenje, elektronika , muzika i opsivanje sjedista bice slika

Link to post
Share on other sites
ma to je jedan glavonja obicni, hehehehehe, nego elem brate moj , koji me zaboravio, kolko se moze najvise navrtjeti konjica ova 2.5i masina ?

...oko 230ks ako pravis ETU !

Link to post
Share on other sites

SC nema perle al se nije zalilo na bezbojni lak, nidje ;p , sad je trenutno na sastavljanju, pa ide na cupanje unutrasnjosti rad oko siceva, pranje , dizanje poda, smirglanje, znaci da bude kao iz salona, posle ide kod elektricara, na servis, i onda elem , da se malo prchka oko masine

Link to post
Share on other sites

extra, samo napred i puno srece :pilot:

ma stavi turbo veruj mi kad me dzoni provozao.... ne mozes da verujes...

Link to post
Share on other sites

ma ok, to je na kraju krajeva tvoj autic i ti sa njime treba da radis ono sto ti oces, tako je najbolje...

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.