Recommended Posts

Pozdrav,

Inace sam vozač od 18 godine znci 9 godina vec aktivno vozim svaki dan odprilike 100km :)

Od vozila sam imao prvo golf 2 1.6 benzin motor, zatim Alfa Romeo (sad je kod mojih roditelja) 2.0 TS karavan.

Nakoon Alfe kupio sam sebi Opel Calibru 2.0 16v, kupljena jer sams e zaljubio.

a sad je na red došla sasvim druga priča vozila BMW E34 520i

Iskreno, nisam se nikad nešta zamišljao za volanom BMW-a

Kako sam prodao Calibru doslo je na red razmišljanje o kupovini novog ljubimca, da skratim :D

Kupio sam BMW koji je uvezen 2006/7 u Crnu goru pa u Srbiju, 2 vlasnik inace je vlasnica koja se samo vozikala malo po gradu, auto je spavalo 3 pune godine na parkingu.

Limarija je zdrava i motor u lepom stanju. Auto je paljen mozda svake godine po 2 puta,

Auto sam odma oterao na servis i zamjenjeno je ulje i svi filteri.

Skinuo sam dizne i očistio u jednom servisu.

Zamjenio sam i šoferšajbnu koja je napukla.

Trebao bi da zamjenim jos kaiševe

Kupio sam 4 nove gume 195X65-15 na čeličnim felgama. Ovo je zimski set a na proljeće planiram da kupim neke velike alu-felge+gume.

Imaju jos neke sitnice npr lajsne da se postave na auto.

Idemo redom sta iskoci mjenjat cu i poopravljati ;)

Pošto je auto udarila neka zena na parkingu radim na blatobranu ispravljanje coška kod žmigavca i farbanje. u sljedecem postu slede slike auta

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Sad planiram da presvucem enterijer auta u konbinaciju crno belo. Zanima me da li je neko ugradjivao grijanje u sjedista da li je to uopste i moguce ? :-) Lep pozdrav

Bolje nemoj da presvlacis u crno belo...
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Pozdrav ljudi. Dosta sam radio na autu.

I limarija i farbanje i enterijer. Pa sam mislio da cu se strpiti kad sve zavrsim pa da zakacim slike sve ovde al nisam izdrzao.

Okacicu sliku sjedista.

Ona su komolet gotova, samo da se namontira.

Odkricu vam samo prednja sedista kako sam presvuko.

received_1693789074232950.jpg

Link to post
Share on other sites