Reflash zakljucanog ECU-a ?


Recommended Posts

Daklem, da li neko radi ovu vrstu usluge ovde na forumu, ili zna nekog ko to radi. Trazim nekoga u Vojvodini ili okolini Novog Sada.

Interesu je me cena ove vrste usluge ako neko zna.

Zasto pitam?

Planiram da se poigram sa MPPS flasherom ( posto nisam nikoga nasao u blizini ko ima neki drugi flasher ), pa ako nesto podje po zlu, da znam da li mi vredi da nosim na servis, ili odmah u startu da narucujem Kess, pa da sacekam mesec dana da stigne iz RC.

Svaki dobronameran info je VEOMA dobrodosao!

Hvala svima unapred.

Link to post
Share on other sites

Kada zakljuca od strane drugog alata u ovom slucaju flesera , treba ti ktag ili galleto v54 koji imaju bdm funkciju

Ako se ecu zakljuca od strane kess-a , on ima svoju recovery opciju

Link to post
Share on other sites

Mada neces imati problema ali eto desi se od 100 kola da na jednog zajebe , sve su to sitnice i da se sve zavrsiti za pola sata

Link to post
Share on other sites

Samo tragam za opcijama, u slucaju da iz dzaka picica ja izvucem qrac :) , veliki mi je problem sto u blizini nemam nikoga sa ovim alatima, pa ako se tako nesto i desi, to moze da potraje i nekoliko dana ... Pa bolje biti spreman za najgore ...

Link to post
Share on other sites

Ma kapiram te ja potpuno nego eto da ti kazem u slucaju da se nismo razumjeli sinoc :)

Razmisljas unapred to je dobro u slucaju da vas zezne fleser

Link to post
Share on other sites

Nisam jos u problemu samo trazim potencijalnu pomoc gde bih mogao da se obratim ako zeznem stvar. Procesljao sam forum, nazvao tunere koje sam nasao, ali naravno svi bi da se sve odradi kod njih, pa se plasim da ce me odrati im dodjem sa zakljucanim ecu-om...

Link to post
Share on other sites