Recommended Posts

e34 524td

Danas, da ga upalim, desava se sledece.

Upali se, i odmah ugasi uz veliki oblak dima crne boje. Pokusavao sam, pokusavao, ali uvek isto. Deluje kao da nema goriva, tacnije, ono sto povuce kada das kontakt, i tada upali i zatim odmah ugasi, kao kada ne vuce vise gorivo. Proverio sam sva creva i gorivo ide normalno, tako da sam time eliminisao pumpu. Predpostavljam da je ili elektroventil, ili neki osigurac ili mozda bosch pumpa.

Zaista nemam predstavu sta bi moglo biti, jer mi se ovo prvi put desava.

Ima li neko slicna iskustava, ili zna li neko sta bi moglo biti.

Unapred hvala.

Link to post
Share on other sites

moguce da je elektroventil.jesi li gledao filter za gorivo?nafta je toliko prljava da to nije normalno.ja menjam filter bar 4 puta godisnje i uvek je pun.

Link to post
Share on other sites

AUUUUU pa za ovaj problem ces morati da zoves Andjelka samo ti on moze pomoci :)

Link to post
Share on other sites

Ja se nadao da ti nesto znas, a ono i ti Andjelkova skola. Reci majstor Andjelku da te nauci, pa da budes kao on, majstor, a ne neki samozvani majstor pa samo preusmeravas kod njega.

p.s. Klinik, ako ne zelis da das predlog, ili misljenje sta bi moglo biti, onda zaobidji post, jer mi nije do zezanja.

Link to post
Share on other sites

Potpuno si u pravu ja sam neznalica naspram Andjelka jer on je POP u Šabackoj crkvi i ljudi ga obicno zovu da opoja kad nešto crkne tako da ces imati priliku da ga upoznaš :) ps oprosti ako ti nisam pomogao,moraces da pozoves nekog vidovnjaka da baci pasulj i reši ti problem :) :D

Link to post
Share on other sites

Seti se Nirvana tvojih postova gde nisi imao sta da kazes ljudima ali si zato pljuvao po drugima a sad se bunis sto tebi ovako pisu...a od kud neki priuceni Miki da zna da resi takvu nauku znas ipak je to DIZEL

Link to post
Share on other sites
Potpuno si u pravu ja sam neznalica naspram Andjelka jer on je POP u Šabackoj crkvi i ljudi ga obicno zovu da opoja kad nešto crkne tako da ces imati priliku da ga upoznaš :) ps oprosti ako ti nisam pomogao,moraces da pozoves nekog vidovnjaka da baci pasulj i reši ti problem :) :rolleyes:

Kakav si mi odgovor dao, takav si i dobio, pa ne vidim razloga da se ljutis. Cemu sada da se prepucavam sa tobom kada si iz svoja dva posta rekao sve o sebi, a pritom imajuci u vidu da imas na forumu posebnu stavku (bmw klinik). Predpostavljam, klinik za odabrane. Ma nebitno :rolleyes:

Popa Andjelka necu morati da upoznam jer postoji kod tebe covek po imenu Chera, a ti verovatno vrlo dobro znas ko je i sta je, ako je tacno ono sto sam cuo o njemu. Nisam ga upoznao ali igrom slucaja moj kolega sa posla je njegov rodjak pa se potrudio covek da pomogne preko tel. sto je i uradio.

Seti se Nirvana tvojih postova gde nisi imao sta da kazes ljudima ali si zato pljuvao po drugima a sad se bunis sto tebi ovako pisu...a od kud neki priuceni Miki da zna da resi takvu nauku znas ipak je to DIZEL

Hahaha, dobar si Miki. Vidis, ja sam svima davao odgovore kada sam ih znao, verovatno sam nekada lupao i gluposti u vezi necijeg kvara, ali sve je bilo sa dobrim namerama. Sto se tice tebe, sukobili smo se oko stvari (znas ti koje) za koju si ti tvrdio da je nemoguca, a ja suprotno. Ja sam bio u pravu i zato sam ti i rekao da dizel motor ne poznajes. Sta ustvari sada dalje zelis. Licno, bilo proslo, idemo dalje. Po meni brate, upravo slusam pesmu ,,Mir, mir brate mirrrr, pa bi mogao i ti da je poslusas :D

Sto se tice kvara, sredjeno, a razlog, glupo mi je i da govorim. Moj savet svima je da nikada dizel ne sipaju na jugopetrolovim pumpama. Desilo se ni manje ni vise, nego mi tip sipao benzin umesto dizela.

Link to post
Share on other sites

Uh sunce ti kalaisano ,pa i mogli smo ocekivati da je neko drugi kriv :)

Link to post
Share on other sites