Pozdrav Svima /OO=[][]=OO\


Recommended Posts

Pozdrav svima jos jednom! Zovem se Srdjan, zivim u jednom mestu pored Subotice, za par meseci punim 20 godina, forum pratim 3 godine, vecinu projekata sam pratio, mogu samo reci svaka cast ljudima, pravim zaljubljenicima! Uclanio sam se da bi ipak naucio nesto vise, i pomogao ukoliko nesto mogu. E sad.. moja tiha patnja.. Ovu marku automobila sam zavoleo kao klinac.. sve je pocelo jednog jutra kada sam imao cast da budem provozan u E34 520i. Normalno svako jutro smor skola spavanje tokom casova itd.. Sto tog jutra kada sam ugledao e34 nije bio slucaj.. Jedini BMW u okruzenju u to vreme.. po meni najlepsi model (uska hauba, obicni retrovizori, "bus" volan..) , bio tad, ostao i bice uvek! Dobivam prliku da sednem nazad i budem provozan 2 km.. sedam ja sa sve torbom jaknom kapom da se skuvam unutra, a unutra toliko tiho da ne mogu da torbu skinem jer cu suskati i necu moci cuti taj savrsen zvuk koji proizvodi motor.. m20 je bio u pitanju, razgledao sam okolo, komande, instrumente, divio se sto ima ventilaciju sprovedenu do zadnje klupe.. Najvecu paznju mi je privukao ekonomer koji je igrao, vise vremena sam proveo cekajuci ga, jer ga nisam video, i imao utisak da ce kad predje 30 napraviti krug i doci do 0 :D Voznja se zavrsila, izasao ja, pazim kako cu vrata zatvoriti, a zvuk motora neopisiv.. odmicem se par koraka slusam motor, jezim na hujanje viska, i uzivam u prizoru (e34 automobil sa "najlepsom guzom") :pleasantry: Nadam se da cu u svojoj buducnosti imati srece, i naleteti na ocuvan primerak E34-vorke i kupiti ga.Silom prilike, vozim Reno Lagunu 2 16v 120 ks i mogu reci da sam veoma zadovoljan njom sto se tice pouzdanosti i performansi, a deda ima E36 320i sa m52 motorom.. tkd kad me kriza uhvati, (moze se reci non stop :prankster2: ), sednem i provozam se u e36tici :preved: Izvinjavam se ukoliko sam smorio opsirnim tekstom :rofl:

Link to post
Share on other sites

Ahahahah neka neka skupicu jednog dana ja kesa za pravi auto, nadam se e34, samo da bude u sto boljem stanju makar ga trazio dugo :driv_ing: a do tada imam neke planove za dedin e 36 :clapping: ahahah on i komp bas ne idu :D Hvala ljudi

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...